TianDe

tianDE - Nebeská harmónia

tibet OK

Čím je jedinečná kozmetika Tian De ?

- svojou filozofiou - harmónia, krása, láska a tomu nasvedčuje aj symbol duchovnej sily na produktoch "ÓM". TianDe v preklade znamená "  Nebeská dokonalosť " Užívatelia kozmetiky tianDe pozorujú pozitívne zmeny na príleve energie vo svojom tele a pociťujú vnútornú energiu.

- svojou kvalitou - produkty obsahujú liečivé látky, ktoré sú dôležité nielen pre pokožku, ale aj pre celý organizmus. každý výrobok obsahuje iba vzácne prírodné ingrediencie ako sú výťažky z liečivých rastlín ( ženšen, zázvor, lotos, aloe, zelený čaj....) éterické oleje ( z ylang - ylangu, jazmínu, rozmarínu, mandlí......) unikátne zložky živočíšneho pôvodu (ovčia placenta, hadí tuk, morský kolagén....) a minerály (perly, zlato, striebro, kremík ....)

- svojou účinnosťou - bežne v kozmetických produktoch sa nachádza okolo 2 -3% účinnej látky, ale výrobky TianDe obsahujú až 20 - 30% účinných látok. Majú blahodárna účinky na omladenie pleti, hĺbkovú regeneráciu a výrazne spomaľujú proces starnutia.

-svojim spracovaním - všetky výrobky Tian De sú vyrobené na prírodnej báze, ktorá je kombináciou najmodernejších technológií s použitím originálnych tibetských , čínskych a altajských receptúr orientálnej medicíny.

-svojou širokou ponukou - prakticky rieši každý stav pleti, má širokú škálu produktov a ich využitia (komplexná staroslivosť o pleť, telo, vlasy, starostlivosť o ženské zdravie, ekologická domácnosť...)

- svojou cenou - kozmetiku Tian De si môže dovoliť naozaj každý, od základných až po špeciálne kozmetické prípravky, ktoré sú cenovo neporovnateľné  s rovnako kvalitnými výrobkami iných značiek

NIEČO O HISTÓRII SPOLOČNOSTI

Spoločnosť Tian De bola založená v roku 2007 v jednom z ekologicky najčistejších regiónov  nachádzajúceho sa na hraniciach Ruska, Mongolska, Kazachstanu a Číny. Do dnešného dňa sa kozmetika Tian De z Ruska rozšírila na Ukrajinu, Bielorusko, Kazachstan, Lotyšsko, Moldavsko, postupne pribudli Poľsko, Česká republika, Slovensko, Bulharsko, Rakúsko, Nemecko, Taliansko, Španielsko atď. Spoločnosť TianDE svojou kvalitou oslovila viac ako 5 miliónov zákazníkov a jej popularita stále rastie.

 

 

•Vysokú kvalitu produktov potvrdzuje medzinárodné označenie produkcie certifikátmi ISO 9001 2000 a GMP
•Všetky výrobky sú certifikované SZU ( Štátny zdravotný ústav) a majú platné certifikáty pre EÚ
•Výrobky nie sú testované na zvieratách
 
 
  

 

 

Najpredávanejšie

30 položiek celkom

Cena

237
1237

Značky

Zobrazených položiek: 30
Hore
Ďalšie produkty