O nás

Vitajte v našom obchode

Náš internetový eshop sme zamerali  špeciálne na Vašu pokožku a predovšetkým s týmto zámerom sme výrobky vyberali na svetovom veľtrhu v talianskej Bologni. Sme výhradný zástupca pre SR kozmetických značiek Mincer Pharma, Skinlite, Skinlite Professional, Purederm, Victoria Beauty, Standelli Professional, De Ruy Parfumes a Aristea.

Nájdete u nás kozmetiku s arganovým olejom, ružovým olejom, slimačím extraktom od firmy VICTORIA BEAUTY. Kozmetika šitá na mieru Vášmu veku s kyselinou hylauronovou a výnimočná rada so slimačím extraktom zaujme, príjemne prekvapí a poteší. Ponúkame všetky druhy masiek na tvár, krk, nohy a ruky od firmy ADWIN. Objavte doplnky akými sú vulkanické pemzy, kozmetické hubky, mycie huby na telo z Caribiku.

Bude nám cťou, ak sa stanete našou zákazníčkou...a spoločne zastavíme čas...

Prehlasujeme, že všetky produkty zakúpené v e-shopu www.krasnadoma.sk sú vyrábané podľa prísnych noriem a celý sortiment má atesty EU: Výrobky odpovedajú platným predpisom, ktoré sa vzťahujú na kozmetické prostriedky a tovar je označený etiketami s návodom na použitie v slovenskom jazyku.

 

Prevádzkovateľ eshopu : www.krasnadoma.sk je : 

Setcom s.r.o.

Martina Rázusa 5

010 01 Žilina

IČO: 36409600 

DIČ: 2020107969

 

 Kontakty:

tel. 0905 625 132

email: info@krasnadoma.sk

web:   www.krasnadoma.sk

Vzorková predajňa:

Naše predávané výrobky si môžte pozrieť, zakúpiť, alebo objednávku vyzdvinúť v priestoroch našej vzorkovne na ulici Martina Rázusa 5, Žilina 01001

Doba je od 09.00 do 16.00 hod od pondelka do piatku, samozrejme dá sa doba vyzdvinutia zásielky individuálne dohodnúť na čísle 0905 625 132.