Novinky emailom
Nevypĺňajte toto pole:

Facebook


 

TianDE Telová a bylinná náplasť Wutong,5 ks

 
Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie (1x)

Náplasť sa používa pri bolesti v svaloch, na natiahnuté väzy, podvrtnutia, vykĺbenie, zlomeniny.

Kód tovaru 30104
Výrobca TianDE
Kategória Zdravotné a kozmetické náplasti
Dostupnosť Skladom
 
Cena 4,90 €
 
   
 
 
 

TianDE Telová a bylinná náplasť Wutong,5 ks

Transdermálna terapia - analgetické a protizápalové náplasti.
Základ náplastí tvorí komplex cenných liečivých bylín a ďalších prírodných zložiek. Náplasti pomáhajú rovnomernému rozloženiu aktívnych zložiek po celej ploche problémovej zóny, aktivujú krvný a lymfatický obeh, zabraňujú zhoršeniu ochorenia, odstraňujú symptómy zápalu ako je začervenanie, opuchy, bolesť. Dôsledkom toho sa zvyšuje elasticita tkanív, zvyšuje sa rozsah kĺbovej pohyblivosti, zlepšenie stavu nastupuje rýchlejšie.
Fytopatch na telo "Wutong" v preklade znamená "stop bolesti".


Náplasť sa používa pri bolesti v svaloch, na natiahnuté väzy, podvrtnutia, vykĺbenie, zlomeniny. Má antistresujúce účinky, analgetické účinky, redukuje opuchy a zlepšuje miestne prekrvenie. Jedinečná kombinácia prírodných esencií a aromatických olejov prináša úľavu od akejkoľvek bolesti. Rastlinné extrakty prechádzajú cez pokožku do celého tela a pozitívne tak pôsobia na jeho fyziologický a energetický stav.

Obsahuje: extrakt z angeliky ashitaba, mentol, olej z listov škoricovníka čínského, olej z myrhovníka (antimykotický účinnok), kadidlovníka, chvojník dvojklasý (uvoľňuje svaly), výťažok z plamienka čínského (tlmí bolestivé stavy).

Použitie: odstráňte z náplasti ochrannú fóliu a priložte ju na pokožku priamo na bolestivé miesto. Náplasť nechajte pôsobiť 8 až 12 hodín, potom náplasť odstráňte. Kúra s náplasťami sa odporúča pri dennom používaní opakovať po dobu 7 až 10 týždňov. Pred použitím náplasti je vhodné vydezinfikovať pokožku.
V prípade alergických prejavov, ako začervenanie, svrbenie, pálenie, urýchlene odstráňte náplasť.

Balenie : 5 ks

Súvisiaci tovar

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár