TianDE Fytonáplasť Yaoshen Forte, 2 ks

Kód: 30111
Novinka Tip
7 hodnotení
Značka: TianDE
6 €
Skladom

Aktívne zložky náplasti „ Yaoshen  forte“ majú blahodárny vplyv na stav obličiek  a vylučovaciu sústavu.

Detailné informácie

Podrobný popis

TianDE Fytonáplasť Yaoshen Forte, 2 ks

Na balení  fytonáplasti „ Yaoshen  forte“ je vyobrazený mohutný vodopád, ktorý v podobe menších potôčikov steká do údolia. Toto podobenstvo výstižne znázorňuje špecifiká účinku fytonáplasti.

Aktívne zložky náplasti „ Yaoshen  forte“ majú blahodárny vplyv na stav obličiek  a vylučovaciu sústavu. Mužom toto aktívne zloženie navyše pomáha navrátiť sebavedomie a vieru vo vlastné sily.

Inovované zloženie náplasti „ Yaoshen  forte“ je teraz ešte pestrejšie a účinnejšie – 19 aktívnych zložiek, medzi ktoré patria rôznorodé výťažky a oleje, majú cielený účinok. Jednou z hlavných výhod transdermálnej terapie je skutočnosť, že účinné látky sa dostávajú tam, kde sú potrebné bez toho, aby vstupovali do tráviacej sústavy.

Zloženie: mentol, kadidlo, extrakt dračia krv, angelika, gáfor, myrta, borneol, bazalka

Použitie: pred použitím náplasti je potrebné starostlivo očistiť a odmastiť tú časť pokožky, kde bude prípravok pôsobiť. Nalepte fytonáplasť na body, ktoré sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti obličiek. V akupunktúre sa tieto body nazývajú šen-šu. Nájdete ich ľahko. Nachádzajú sa v oblasti krížov vo vzdialenosti asi 3-5 cm zľava a sprava od chrbtice. Najlepšie je nalepiť „ Yaoshen  forte“ pred spaním, po 8 hodinách je možné fytonáplasť odstrániť. Kúra by mala trvať 10 dní.

Mužom sa odporúča dodatočne nanášať ďalšiu náplasť na bod spodnej dantian, ktorý sa nachádza približne štyri prsty pod pupkom. Vo východnej praxi je tento bod považovaný za kľúčový zdroj energie v ľudskom tele.

 

Balenie: 2ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: