Domáca pedikúra - SAMOZLUPOVACIE PONOŽKY

purederm nohy 2

Ak máte problémy s nepríjemne zrohovatelou, alebo rozpraskanou pokožkou na chodidlách, zápasíte doma s pemzou alebo chodíte na drahú pedikúru, máme pre vás riešenie :-)

Exfoliačný maska na chodidlá odstraňuje stvrdnutú a hrubú kožu na chodidlách, hydratuje, ľahko sa používa. Maska na chodidlá vo forme ponožiek efektívne odstraňuje mozole, ponecháva kožu hladkú, mäkkú a jemnú.

Exfoliačné ponožky obsahujú predovšetkým prírodné výťažky, ako sú výťažky z papáje, citróna, jablká, pomaranče, slimačieho extraktu, harmančeka a CO2, vďaka ktorým bude pokožka nôh dokonale vyhladená a hydratovaná. Len 3 hodiny stačia k tomu, aby ste dosiahli hladkú pokožku na chodidlách. Nasledujúcich 7 dní sa pokožka začne postupne odlupovať a do 14 dní sa môžete tešiť z kompletne obnovenej pokožky na vašich chodidlách. Efekt je na rozdiel od mechanického odstránenia dlhodobý.

Ako ponožky fungujú?

Proces odlupovania, alebo presnejšie šúpanie pokožky je veľmi individuálna, väčšinou nastupuje od 5 do 7 dňa, v niektorých prípadoch až 10 deň po aplikácii. Pokožka sa začne postupne odlupovať a počas nasledujúcich 7 dní dochádza k jej úplnej výmene.

Zázračnú domáci pedikúru zakúpite v našom e-shope pod značkami Purederm, Skinlite a Victoria Beauty - jedná sa o rovnakého výrobcu, produkty majú totožný efekt, len sú obohatené rôznymi zložkami, napríklad slimačím extraktom apod ..

Samozlupovací zábal vo forme ponožiek u značiek Purederm a Skinlite  je k dostaniu v dvoch veľkostiach:

Veľkosť REGULAR - určené pre starostlivosť o chodidlá do veľkosti nohy č. 41.

Veľkosť LARGE - určené pre starostlivosť o chodidlá č. 41-45.

Vhodné aj pre diabetikov a tehotné ženy.
 

 

Najpredávanejšie