Novinky emailom
Nevypĺňajte toto pole:

Facebook


 

TianDE Telová bylinná náplasť Jian Kang, 5 ks

 
Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie (1x)

Analgetické a protizápalové náplasti.

Kód tovaru 30103
Výrobca TianDE
Kategória Zdravotné a kozmetické náplasti
Dostupnosť Skladom
 
Cena 5,50 €
 
   
 
 
 

TianDE Telová bylinná náplasť Jian Kang, 5 ks

Transdermálna terapia - analgetické a protizápalové náplasti. Základ náplastí tvorí komplex cenných liečivých bylín a ďalších prírodných zložiek. Náplasti pomáhajú rovnomernému rozloženiu aktívnych zložiek po celej ploche problémovej zóny, aktivujú krvný a lymfatický obeh, zabraňujú zhoršeniu ochorenia, odstraňujú symptómy zápalu ako je začervenanie, opuchy, bolesť. Dôsledkom toho sa zvyšuje elasticita tkanív, zvyšuje sa rozsah kĺbovej pohyblivosti, zlepšenie stavu nastupuje rýchlejšie.

Fytopatch na telo "Jian kang" má výrazný protizápalový účinok. Prispieva k prevencii a uľaví pri zápalových stavoch a pri poruchách látkovej výmeny oporného a pohybového ústrojenstva. Stimuluje metabolické procesy v kĺbovej dutine, zvyšuje priechodnosť pohybu v kĺbe, znižuje bolesť.

Obsahuje: výťažok z angeliky ashitaba, gáfru, mentolu, ženšenu pravého, koreňa zázvoru, olej z listov škoricovníka čínského, zázvoru, kadidlovníka, myrthový olej, chvojníka dvojklasového 

Použitie: odstráňte z náplasti ochrannú fóliu a priložte ju na pokožku priamo na bolestivé miesto. Náplasť nechajte pôsobiť 8 až 12 hodín, potom náplasť odstráňte. Po 3 - 8 hodinách je možné procedúru zopakovať. Kúra s náplasťami sa odporúča pri dennom používaní po dobu 7 až 10 týždňov. Pred použitím náplasti je vhodné vydezinfikovať pokožku.

 

V prípade alergických prejavov, ako začervenanie, svrbenie, pálenie, urýchlene odstráňte náplasť.

Balenie : 5ks

Súvisiaci tovar

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár