PARFÉMY

 

PARFUMY

Parfumy dnes slúžia nielen ako odraz osobnosti, vrátane postoja k životu a temperamentu, ale tiež vyjadrujú našu momentálnu náladu, prioritu, potrebu, a sú často jedným z doplnkov ako opasok alebo kabelka.

Mágia príťažlivosti spočíva vo vôni. Práve ona často rozhoduje o tom, ako sa cítime a ako nás vnímajú druhí. Ak váhate, či si kúpiť nový kašmírový svetrík alebo malú fľaštičku drahého parfumu, a ťahá vás to k prchavej vôni, zrejme máte v pohotovosti inštinkty. Vôňa totiž naozaj dokáže premôcť vizuálny dojem.

Vôňa nás vie potešiť, povzbudiť, povzniesť, ovplyvniť vegetatívne funkcie, liečiť, rovnako ako otráviť, znechutiť a zraziť k zemi.

Preslávená veta Marilyn Monroe, že „do postele chodím oblečená len do Chanel No. 5 ", nie je od veci a netýka sa len nočného života.

Alternatívne vône tzv. imitácia nie sú u nás v prílišnej obľube vzhľadom k tomu, že trh zaplavili naozaj nekvalitným výrobkami a zákazník sa len ťažko orientuje. U nás sa báť nemusíte

Značka Aristea Numeros uviedla na trh parfumy, ktoré sú od originálnych parfumov svetových značiek doslova na nerozoznanie. Za cenu 11,50 eur si môžete vybrať práve Vašu obľúbenú vôňu. Parfémy obsahujú vysokú koncentráciu vonných esencií - 18% !!!

Skvelá kvalita za skvelú cenu! Ideálny aj ako doplnok k Vášmu k originálnemu parfumu.

 

Najpredávanejšie

103 položiek celkom

Cena

686
1686

Značky

Zobrazených položiek: 103
8337 3 120 f art colage ok
Tip
A120
14666 2 194 f art OK
Tip
A194F
Hore
Ďalšie produkty