SPA Antiquus aromaticus masážny olej z Mŕtveho mora Botanico 500ml

Kód: 10140
Novinka
Neohodnotené
Značka: Botanico
12 €
Pripravujeme

Ľahký telový a masážny olej s hydratačným účinkom. Základom tohto masážneho oleja je jemná zmes olivového a slnečnicového oleja pôsobiaca ako ideálne okluzívum na lepšie vstrebanie prírodných extraktov a éterických olejov, po masáži nezanecháva mastný film, stačí len zotrieť. Obnovuje prirodzené napätie pleti a zvláčňuje kedykoľvek počas dňa: ráno, večer, po kúpeli. Zanecháva pleť hebkú a obzvlášť pružnú. Tento olej reprezentuje pôvodné aromaterapeutické ošetrenie, vďaka esenciálnym olejom, ktoré v tomto produkte zastupujú jeho najlepšie vlastnosti. Obsahuje zmes esenciálnych olejov, parfumovú kompozíciu s vôňou mora, ktorá má relaxačné účinky. Ďalej obsahuje extrakt soli z mŕtveho mora, ktorá má blahodárne hojivé účinky na pokožku. Vzhľadom na to, že základným nosičom je jemný olej je tento olej ideálny pre alergikov a zákazníkov s citlivou pokožkou. Pokiaľ nie sú alergickí na niektorý z extraktov, prípadne éterický olej. Bez konzervantov a parabénov.

Detailné informácie

Podrobný popis

SPA Antiquus aromaticus masážny olej z Mŕtveho mora Botanico 500ml

Ľahký telový a masážny olej s hydratačným účinkom. Základom tohto masážneho oleja je jemná zmes olivového a slnečnicového oleja pôsobiaca ako ideálne okluzívum na lepšie vstrebanie prírodných extraktov a éterických olejov po masáži nezanecháva mastný film, stačí len zotrieť. Obnovuje prirodzené napätie pleti a zvláčňuje kedykoľvek počas dňa: ráno, večer, po kúpeli. Zanecháva pleť hebkú a obzvlášť pružnú. Tento olej reprezentuje pôvodné aromaterapeutické ošetrenie, vďaka esenciálnym olejom, ktoré v tomto produkte zastupujú jeho najlepšie vlastnosti. Obsahuje zmes esenciálnych olejov, parfumovú kompozíciu s vôňou mora, ktorá má relaxačné účinky. Ďalej obsahuje extrakt soli z mŕtveho mora, ktorá má blahodárne hojivé účinky na pokožku. Vzhľadom na to, že základným nosičom je jemný olej je tento olej ideálny pre alergikov a zákazníkov s citlivou pokožkou. Pokiaľ nie sú alergickí na niektorý z extraktov, prípadne éterický olej. Bez konzervantov a parabénov.

Zloženie: hellianthus annus seed oil, olea europaea oil, magnézium chloride, potassium chloride, nátrium chloride, calcium chloride (dead sea salt), prudel salt, parfém, CI 42051

Dodatočné parametre

Kategória: Botanico Mŕtve more
Masážny olej z Mŕtveho mora:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: