Victoria Beauty Detoxikačné náplaste na nohy, AKCIA 3+1

Kód: A770099
Akcia
10 hodnotení
12,80 € –25 %
Victoria Beauty Detoxikačné náplaste na nohy, AKCIA 3+1
12,80 € –25 % 9,60 €
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Victoria Beauty Detoxikačné náplasti na nohy akcia 3+1

Pôsobía na reflexné body na chodidlách. Účinne absorbujú škodlivé látky, toxíny a ťažké kovy z tela počas spánku. Detoxikujú organizmus pri dlhodobom užívaní liekov a antibiotík. Pomáhajú zmierniť drobné bolesti v tele, predovšetkým bolesti nôh, uvoľňujú svalstvo, hybnosť kĺbov a taktiež prispievajú k redukcii opuchov nôh. Pomáhajú liečiť chronické dýchacie problémy a astma. Podporujú imunitný systém, zlepšujú cirkuláciu krvi, posilňujú nervovú sústavu a zvyšujú kvalitu spánku. Znižujú únavu a zvyšujú energiu.
Náplasti sú určené pre všetkých, ktorí si chcú vyčistiť svoje telo. Ich použitie je úplne bezpečné a účinné vďaka 100% prírodným látkam, akými sú na príklad bambusový a drevný ocot, ktoré obsahujú.

Návod: Náplasti používajte na detoxikáciu organizmu najlepšie počas spánku. Pred použitím si dôkladne umyte chodidlá vodou a osušte uterákom. Náplasti nechajte pôsobiť 8-10 hodín, potom ich odstráňte z chodidiel a miesto aplikácie umyte vodou a osušte ..

Skladujte na chladnom a suchom mieste, nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. V prípade podráždenia pokožky, či iných nežiaducich účinkov sa poraďte so svojím dermatológom.

2 detoxikačné náplasti

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: