Victoria Beauty Detoxikačné náplaste na nohy, 1pár

9 hodnotení
 

Účinne absorbujú škodlivé látky, toxíny a ťažké kovy z tela počas spánku.

Dostupnosť Skladom
2,90 €
   
Kód tovaru 770099
Značka Victoria Beauty
Kategória Prípravky na starostlivosť o nohy
 

Victoria Beauty Detoxikačné náplasti na nohy

Pôsobia na reflexné body na chodidlách. Účinne absorbujú škodlivé látky, toxíny a ťažké kovy z tela počas spánku. Detoxikujú organizmus pri dlhodobom užívaní liekov a antibiotík. Pomáhajú zmierniť drobné bolesti v tele, predovšetkým bolesti nôh, uvoľňujú svalstvo, hybnosť kĺbov a taktiež prispievajú k redukcii opuchov nôh. Pomáhajú liečiť chronické dýchacie problémy a astma. Podporujú imunitný systém, zlepšujú cirkuláciu krvi, posilňujú nervovú sústavu a zvyšujú kvalitu spánku. Znižujú únavu a zvyšujú energiu.
Náplasti sú určené pre všetkých, ktorí si chcú vyčistiť svoje telo. Ich použitie je úplne bezpečné a účinné vďaka 100% prírodným látkam, akými sú na príklad bambusový a drevný ocot, ktoré obsahujú.

Návod: Náplasti používajte na detoxikáciu organizmu najlepšie počas spánku. Pred použitím si dôkladne umyte chodidlá vodou a osušte uterákom. Náplasti nechajte pôsobiť 8-10 hodín, potom ich odstráňte z chodidiel a miesto aplikácie umyte vodou a osušte ..

Skladujte na chladnom a suchom mieste, nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. V prípade podráždenia pokožky, či iných nežiaducich účinkov sa poraďte so svojím dermatológom.

2 detoxikačné náplasti

Podobný produkt

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
L Avatar autora Оплата найдена,важно 31.8.20 05:12
Аккаунт активирован! Ответ на обращение № 5676 доступен в личном кабинете Подробнее по ссылке: https://bit.ly/96459?AAAAAkrasnadoma.skBBBBB
L Avatar autora Мы вынуждены принять меры 17.3.20 23:54
Мы вынуждены принять меры Подробнее по ссылке: https://bit.ly/44418?AAAAAkrasnadoma.skBBBBB
J Avatar autora SUPER CENA 5.8.15 21:35
Sú super a bezkonkurenčná cena!!! Odporúčam!!