Novinky emailom
Nevypĺňajte toto pole:

Facebook


 

Victoria Beauty Detoxikačné náplaste na nohy, 1pár

 
Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie (5x)

Účinne absorbujú škodlivé látky, toxíny a ťažké kovy z tela počas spánku.

Kód tovaru 770099
Výrobca Victoria Beauty
Kategória Prípravky na starostlivosť o nohy
Dostupnosť Vypredané
 
Cena 2,90 €
 
   
 
 
 

Victoria Beauty Detoxikačné náplasti na nohy

Pôsobia na reflexné body na chodidlách. Účinne absorbujú škodlivé látky, toxíny a ťažké kovy z tela počas spánku. Detoxikujú organizmus pri dlhodobom užívaní liekov a antibiotík. Pomáhajú zmierniť drobné bolesti v tele, predovšetkým bolesti nôh, uvoľňujú svalstvo, hybnosť kĺbov a taktiež prispievajú k redukcii opuchov nôh. Pomáhajú liečiť chronické dýchacie problémy a astma. Podporujú imunitný systém, zlepšujú cirkuláciu krvi, posilňujú nervovú sústavu a zvyšujú kvalitu spánku. Znižujú únavu a zvyšujú energiu.
Náplasti sú určené pre všetkých, ktorí si chcú vyčistiť svoje telo. Ich použitie je úplne bezpečné a účinné vďaka 100% prírodným látkam, akými sú na príklad bambusový a drevný ocot, ktoré obsahujú.

Návod: Náplasti používajte na detoxikáciu organizmu najlepšie počas spánku. Pred použitím si dôkladne umyte chodidlá vodou a osušte uterákom. Náplasti nechajte pôsobiť 8-10 hodín, potom ich odstráňte z chodidiel a miesto aplikácie umyte vodou a osušte ..

Skladujte na chladnom a suchom mieste, nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. V prípade podráždenia pokožky, či iných nežiaducich účinkov sa poraďte so svojím dermatológom.

2 detoxikačné náplasti

Súvisiaci tovar

  • Odpovedať SUPER CENA
    5.8.15 21:35 | Jana
    Sú super a bezkonkurenčná cena!!! Odporúčam!!

Pridať komentár