Akcia Tip Zväčšiť
 

Victoria Beauty Natural Snail Samozlupovacie ponožky so slimačím extraktom AKCIA 3+1

29 hodnotení
 

Revolučná novinka v starostlivosti o chodidlá !! Nová hladká pokožka na chodidlách do 2 týždňov. Odstraňuje odumreté bunky. Odstraňuje stvrdnutú a hrubú pokožku.

Dostupnosť Vypredané
Bežná cena 29,20 €
Ušetríte 7,30 € (–25 %)
21,90 €
   
Kód tovaru A 0770134
Značka Victoria Beauty
Kategória Prípravky na starostlivosť o nohy
 

Victoria Beauty - Samozlupovacie ponožky so slimačím extraktom AKCIA 3+1

Samozlupovacia maska na nohy Victoria Beauty je špeciálnou starostlivosťou o chodidlá vo forme ponožiek. Počas dvoch týždňov postupne odstráni všetku stvrdnutú kožu na chodidlách, pokožku viditeľne zjemní a zvláčni.

Revolučná novinka v starostlivosti o chodidlá !! Nová hladká pokožka na chodidlách do 2 týždňov. Odstraňuje odumreté bunky. Odstraňuje stvrdnutú a hrubú pokožku.

Aktívne zložky: slimačí extrakt, hydratačná urea, výťažky z citróna, morská voda, ovocné kyseliny. Slimačí extrakt má výnimočné regeneračné vlastnosti, je bohatý na proteíny, vitamíny a kolagén

Návod na použitie: 1.Umyte a osušte si chodidlá. 2. Vyberte masku z obalu a odstrihnite jej vršok vo sváru nožnicami. 3. Nasaďte masku na chodidlá a nechajte pôsobiť 120 min - až 180min , potom opláchnite vodou.4. Stará pokožka sa začne odlupovať počas 5 - 10 dní v závislosti na jej štruktúre. Neodstraňujte odlupujúce sa pokožku ručne ani žiadnymi inštrumenty. Upozornenie: 1.Nepoužívať v prípade ekzémov, podráždenej či slnkom spálenej pokožky. 2. Ukončite procedúru v prípade začervenania a svrbenie pokožky alebo jej opuchu a vyhľadajte kožného lékaře.3. Používajte len na chodidlá. 4. Tento produkt obsahuje propylénglykol, preto nepoužívajte v prípade alergie na túto látku. 5. Vyvarujte sa kontaktu s očami, ak dôjde k nechcenému vniknutiu látky do oka, vypláchnite ich pod tečúcou vodou. 6. Neskladujte v blízkosti tepelných zdrojov ani na priamom slnku. 7. Udržujte z dosahu detí.

Video ukážka : https://www.youtube.com/watch?v=o3RetKAPVAo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: