Kozmetika s morskými riasami

Morské riasy priaznivo pôsobí na citlivú a náročnú pleť so sklonmi k dermatitídam a alergickým reakciám. Ich účinok je priamo zázračný v telových kozmetických zábaloch a remodelačný prípravkoch. Bunková stena riasy obsahuje glykoproteíny, celulózu a najvrchnejšej vrstva obsahuje pektíny a látku ktorá ideálne filtruje UVB žiarenia.

Morské hnedé riasy - chaluhy- majú výživné, hydratačné, revitalizačné a zjemňujúce účinky a využívajú sa pri liečbe akné, vypadávanie vlasov a vyhladzovanie vrásek ma zjemňujúce účinky a využívajú sa pri liečbe akné, vypadávanie vlasov a vyhladzovanie vrások.

Kozmetika z mŕtveho mora vďaka unikátnemu zloženiu a obsahu cenných minerálov čistí a detoxikuje pokožku. Horčík, vápnik, bromidy a sulfáty pôsobí upokojujúcim a relaxačným účinkom na ľudský organizmus, revitalizujú pokožku a Pomáhajú z nej škodlivé látky. Kozmetika so soľou z Mŕtveho mora citlivo stará o pokožku problematickou- pri výskyte kožných problémov, napr.akné a psoriázy (lupienky). Prípravky so soľou z Mŕtveho mora zaistí, že bude Vaša pokožka krásne jemná a svieža.

Minerálne bahno má vysoký obsah minerálov a prírodných peelingových prostriedkov, pleť čistí a revitalizuje, pleť je jemnejšia a viac elastická. Zmekčuje stvrdnutú kožu, zmierňuje opuchy, prináša celkovú úľavu a je výborné použiť ho pred pedikúrou. Posilňuje vlas a pôsobí preventívne proti jeho lámaniu, zdvojeniu a vypadávaniu.
 

Najpredávanejšie

13 položiek celkom

Cena

121
1121

Značky

Zobrazených položiek: 13