Luxusní venušine guličky Lelo Luna

Kód: 0305
Neohodnotené
Značka: Fun Factory
55,10 €
Skladom ( Dodanie do 4 dní )

Detailné informácie

Podrobný popis

 Luxusné venušine guličky Lelo Luna 
 
Venušine guličky Luna kombinujú potešenie a cvičenie súčasne. Okrem príjemného a vzrušujúceho dráždenie posilňujú pošvové svaly a spevňujú panvové dno. Luna bola vyvinutá ako modulárny nástupcu tradičných "gejša-guličiek", avšak je oveľa odolnejší. Nielen že jej vibrácie pôsobia veľmi príjemne, ale pri pravidelnom nosení efektom tzv. "Kegelových cvikov" preukázateľne pôsobí proti inkontinencii.  Ako "menší" bonus sú niektoré ženy, ktoré pravidelne cvičia "Kegelove cviky", odmenené schopnosťou niekoľkonásobného orgazmu.  Balenie venušiných guličiek Luna obsahuje vymeniteľné páry 28-gramových a 37-gramových guličiek.
Venušine guličky Luna sú dodávané v elegantnom darčekovom balení a so saténovým puzdrom pre štýlové uschovanie.


špecifikácia:
Materiál PC-ABS
povrch hladký
Veľkosť 89 x 35 x 16 mm
Gulička 36 mm
váha  2 x 28 gramov
         2 x 37 gramov
 
vlastnosti :
systém typu "gulička v guličke"
hygienická šnúrka
vymeniteľné guličky rôznych hmotností
možnosť variabilné kombinácie hmotnosťou guličiek
vodotesné

 

Dnes ženy oveľa viac ako kedykoľvek predtým vyžadujú plnohodnotný sexuálny život. Je známe, že po pôrode a s pribúdajúcim vekom slabne pošvové svalstvo a svaly celej panvovej oblasti, čo môže viesť k zníženiu príjemných pocitov alebo dokonca k strate orgazmu. Môže sa to prejaviť aj samovoľným únikom moču, tzv. Inkontinenciou. Našťastie existujú spôsoby, ako pošvové svalstvo a svaly panvového dna opäť spevniť, čo sa prejaví aj na kvalite sexuálneho života.
Pošvové svaly môžete jednoducho precvičovať pomocou Kegelových cvikov napríklad pri močení a to tak, že cielene zoslabuje a zosilňujete prúd moču. Ďalším jednoduchým spôsob je tento: strčíte si do pošvy prst (popr. Nejaký iný predmet) a snažíte sa pomocou pošvových svalov prst stlačiť. Ak cítite tlak okolo prsta, potom cvičíte správne.
Existuje aj iný spôsob, ako precvičovať pošvové svaly. Erotická pomôcka nazvaná venušine guličky je pre tieto účely ideálne. Venušine guličky sa vkladajú do vagíny. Guličky v sebe obsahujú ešte menšie guľôčky, ktoré pri pohybe vytvárajú vibrácie. Tieto vibrácie sa prenášajú cez vonkajšiu guličku na steny pošvy. Aby Venušine guličky fungovali musí sa žena po ich zavedení do pošvy pohybovať napríklad chodiť, tancovať alebo napríklad cvičiť. Samotné venušine guličky nevzrušujú každú ženu a orgazmus s nimi pravdepodobne nedosiahnete. Ich zdravotný efekt je ale jasný a dokázaný a pri ich pravidelnom používaní určite zaznamenáte intenzívnejší zážitok aj pri sexuálnom styku. Venušine guličky možno použiť aj počas samotného pohlavného styku. Venušine guličky potom stimulujú penis.
Venušine guličky môžu byť vyrobené z rôznych materiálov a môžu mať rôzny tvar, farbu i veľkosť. Na Funconcept.cz ponúkame niekoľko Venušiných guličiek.
 
 
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: