Novinky emailom
Nevypĺňajte toto pole:

Facebook


 

Lyla 2 - luxusný vibrátor na diaľkové ovládanie z kolekcie Lelo

 
Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie (0x)

Lyle je intímny masážny strojček. Vibrátor z kolekcie Insignia Sense Motion. Darček ktorý poteší. Náš sexshop vám vždy ponúka najvyššiu kvalitu. Luxusnéí erotické pomôcky, ktoré majú štýl.

Kód tovaru 5905
Kategória Sexuálne a erotické pomôcky
Dostupnosť 3 dni
 
Cena 157 €
 
   
 
 
 

Lyla 2 - luxusní vibrátor na dálkové ovládání z kolekce Lelo

Lyla II ™ je prémiové masážne vajíčko, s ktorým si užijete ako pri vonkajšej (klitoridálny), tak pri vnútornej (vaginálnej) stimulácii. Lyla II ™ má navyše oproti svojej predchodkyni o 50% výkonnejší motor a až 3x dlhšiu dosah diaľkového ovládania (36 metrov). Jednoduchým naklonením ovládanie v ruke môžete regulovať intenzitu vibrácií. Aby ste dokonale vnímali pocity, ktoré prežíva váš partner / ka, tak samotné ovládanie vibruje v rovnakej intenzite ako masážny strojček (vibrátor). Pre intímnu masáž môžete použiť aj samotné ovládanie, kedykoľvek si o ňu vaše telo povie. Masážny strojček i ovládanie má zamatovo jemný povrch z brúseného silikónu, je dokonale tichý, vodotesný a s luxusným švédskym dizajnom. Súčasťou balenia je nabíjačka, saténový sáčok pre uloženie a vzorka lubrikačného zvlhčujúceho gélu LELO.

INSIGNIA SenseMotion ™ nová rada predmetov pre potešenie INSIGNIA ponúka niečo rýdzo prevratného - technológiu SenseMotion, s ktorou budete mať absolútnu kontrolu nad svojím masážnym strojčekom a to vďaka diaľkovému bezdrôtovému ovládaniu, ktoré reaguje na najmenší pohyb ruky. Aby ste vedeli, akú intenzitu vibrácií má v daný okamih masážny strojček partnera / ky, zrkadlí diaľkové ovládanie jeho presné vibrácie. Vďaka tomu môže ovládanie slúžiť ako ďalší masážny strojček a záleží len na vás, či ho zapojíte do hry.

 

Súvisiaci tovar

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár