Fun Factory battery+ vibrátor MR. BOSS

Kód: 07308
Novinka Tip
4 hodnotenia
Značka: Fun Factory
78 €
3 dni

Sila, ktorá bude milovať váš G bod zabalená vo zvodnom tvare. Vyskúšajte voľnosť batériového vibrátora bez obetovania sily jeho motora s Mr. Boss z novej rady Battery +.

Detailné informácie

Podrobný popis

Fun Factory battery+ vibrátor MR. BOSS

Mr. Boss - ozajstná sila vo zvodnom tvare.

Vyskúšajte voľnosť batériového vibrátora bez obetovania sily jeho motora s Mr. Boss z novej rady Battery +. Mr. Boss sa môže pochváliť najsilnejším batériami poháňaným motorom na trhu. Príjemnou výhodou je možnosť nabitia dobíjacích batérií priamo vo vnútri vibrátora vďaka vylepšenej nabíjacej technológii a Hybrid Kitu. Úplne nová technológia vibrátorov radu Battery + Vám umožní využiť všetky výhody batériových aj nabíjacích vibrátorov v jednej hračke.

Mr. Boss kopíruje dizajnom najpredávanejší vibrátor Fun Factory - Big Boss obľúbený predovšetkým pre svoj tvar, ktorý bude milovať Váš bod G. Mr. Boss vyniká veľmi silnými vibráciami porovnateľnými s tými najobľúbenejšími nabíjateľnými vibrátory. Jeho hlboké dunivé vibrácie sú presne tým, čo mnoho žien potrebuje k uspokojivému vyvrcholeniu. Na rozdiel od ostatných batériovo poháňaných vibrátorov je Mr. Boss navrhnutý tak, aby zostal rovnako silný po celú dobu životnosti batérie.

Chcete si kúpiť vibrátor, ktorý môžete použiť kedykoľvek bez zdĺhavého nabíjania? S Mr. Boss už nemusíte myslieť dopredu, aby sa vibrátor včas nabil. Ak máte po ruke nabité batérie, môžete ho použiť kedykoľvek!

Pre ešte intenzívnejší zážitok odporúča výrobca vibrátor používať s lubrikačným gélom na vodnej báze.
 
  • Múdra technológia umožňuje dobíjanie batérií priamo vo vibrátora
  • hlboké vibrácie
  • tichý motor
  • 4 stupne intenzity vibrácií, 6 vibračných rytmov
  • Výdrž až 1 hodinu na najvyšší výkon
  • vodotesný
  • Vyrobené z pre telo nezávadných materiálov
  • 20,2 cm - Ø 1,7 - 4,0 cm, 222 g
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: