Purederm Pleťová regeneračná maska na presvetlenie pokožky, Ampulky +3D maska s extraktom zo slimákov

Kód: ADS 359
Tip
13 hodnotení
Značka: Purederm
3,50 € 3,50 € / 1 ks
Skladom

Presvetlenie a regenerácia pokožky

Detailné informácie

Podrobný popis

Pleťová regeneračná maska na presvetlenie pokožky, Ampulky +3 D maska s extraktom zo slimákov


Presvetlenie a regeneráciu pokožky v niekoľkých krokoch
1. Ampulky k presvetleniu pleťových buniek obsahujúci bieliacu zložku Arbutín
2. 3D buničitá maska s extraktom zo slimákov
Regeneračný program pre obnovenie pokožky v dvoch krokoch kombinuje prednosti ampuliek a pleťové masky pre maximálnu  výsledok .
1. krok: aktívne zložky obsiahnuté v ampulke prenikajú hlboko do pokožky , kde prežiari pleťové  bunky , zjednotí farebný tonus pleti a pripraví pokožku pre lepší prienik a účinnosť aktívnych zložiek obsiahnutých v 3D pleťovej maske .
2. krok : aplikácia 3D masky , ktorá je vyrobená z trojrozmerného buničitého materiálu , ideálne priľne k tvári a umožní tak pokryť oblasti , ktoré bežná plochá maska pokryť nedokáže - okraje tváre a čeľuste . Obsahuje výťažok zo slimákov , ktorý má vynikajúce regeneračné vlastnosti pre pokožku .
Aktívne zložky : alantoín , kyselina glykolová , vitamíny A , E a C , elastín , kolagén .

Návod na použitie :
1. Očistite a osušte si tvár 2. Odtrhnite hornú časť masky pozdĺž stredovej vyznačenej línie a v strede ju otvoríte . Vytlačte obsah z obalu a rovnomerne rozotrite na tvár . 3. Otvorte zostávajúcu časť produktu a vyberte buničitú masku z obalu a priložte k tvári podľa návodu na obrázku v nasledujúcom poradí : brada , čelo , nos a ústa . Potom ju ručne vyhlaďte a odstráňte vzniknuté vzduchové bubliny . 4. Masku nechajte priloženú po dobu 15 - 20 minút , potom ju pozvoľna odstráňte z tváre . 5. Jemne vmasírujte zvyšnú esenciu z masky do pleti .

Používajte 1x týždenne alebo podľa potreby .

Upozornenie : 1. nepoužívajte v prípade podráždenej pokožky po opaľovaní alebo pri inom kožnom probléme ( akné ) . 2. Prerušte postup v prípade akejkoľvek anomálne reakcie : začervenanie pokožky , v prípade opuchu alebo pocitu pálenia počas aplikácie a poraďte sa so svojím kožným lekárom . 3. Vyvarujte sa kontaktu s očami . Pri nechcenom vniknutí esencia prepláchnite oči pod tečúcou vodou . 4. Neodporúča sa pre pokožku citlivú na obväzy a náplasti . 5. Neskladujte na miestach exponovaných slnečnému žiareniu alebo v blízkosti tepelných zdrojov alebo v chladničke . Chráňte pred deťmi . Po otvorení ihneď použite , zabránite tak nežiaducemu vyschnutia .

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
B Avatar autora 20.7.22 15:25
Dvojzložková maska je troška rarita a nedá sa len tak kúpiť v drogerke. Preto odporúčam vyskúšať, je účinná a materiálu v maske je veľa.