Victoria Beauty Snail extract Omladzujúca protivrásková 3D pleťová maska so slimačím extraktom, 1 ks buničitej masky + 2 g slimačieho extraktu

Kód: 770135
Tip
9 hodnotení
3,50 € 3,50 € / 1 ks
Momentálne nedostupné

Victoria Beauty Omladzujúca protivrásková 3D pleťová maska so slimačím extraktom, 1 ks buničitej masky + 2 g slimačieho extraktu

Detailné informácie

Podrobný popis

Victoria Beauty Omladzujúci protivrásková 3D pleťová maska so slimačím extraktom


Slimačí  Extrakt je bohatý na kyselinu glykolovú, ktorá má na pokožku výrazný vyhladzujúci efekt, napomáha k obnove pleťových buniek, pokožku hydratuje a celkovo zlepšuje jej štruktúru. Vďaka tejto kyseline sa tiež zlepšuje elasticita pokožky, dochádza k presvetleniu a vybieluje nežiaduce pigmentácie, napomáha liečiť akné, redukuje nadmernú tvorbu mazu v mazových žľazách, lieči pokožku slnkom spálenú a vyhladzuje jazvy.

Kozmetika sa slimačím extraktom tiež obsahuje kolagén, ktorého úbytok má za následok starnutie pokožky a rad vitamínov A, E, a C.  Slimačí sliz tiež obsahuje elastín, ktorý je dôležitý pre zachovanie pružnej a pevnej pokožky a
alantoín, ktorý stimuluje bunky k ich regenerácii a má na pokožku zvláčňujúce, čistiace a liečebné účinky.

Program pre omladenie pleti v dvoch krokoch

Krok č.1: protivráskové sérum so slimačím extraktom

Aktívne zložky obsiahnuté v sére (ampulke) hlboko prenikajú do pokožky, kde presvetlia pleťové bunky, zjednotí farebný tonus pleti a pripraví pokožku pre lepší prienik a účinnosť aktívnych zložiek obsiahnutých v 3D buničitej pleťové maske.

Krok číslo 2: aplikácia 3D pleťovej masky sa slimačím extraktom

    
Dodá pokožke potrebnú hydratáciu, pleť spevní a zregeneruje
    
Efektívne zlepší elasticitu pokožku a zmierni príznaky starnutia


Maska je vyrobená z trojrozmerného buničitého materiálu, ktorý dokonale priľne k pokožke tváre a umožní tak pokryť oblasti, ktoré bežná plochá maska pokryť nedokáže - okraje tváre a čeľuste.

Aktívne zložky: slimačie extrakt, kolagén, alantoín, kyselina glykolová

Návod na použitie:
1. Očistite a osušte si tvár 2. Odtrhnite hornú časť masky pozdĺž stredovej vyznačenej línie a v strede jej otvoríte. Vytlačte obsah z obalu a rovnomerne rozotrite na tvár. 3. Otvorte zostávajúcu časť produktu a vyberte buničitú masku z obalu a priložte k tvári podľa návodu na obrázku v nasledujúcom poradí: brada, čelo, nos a ústa. Potom ju ručne vyhlaďte a odstráňte vzniknuté vzduchové bubliny. 4. Masku nechajte priloženou po dobu 15 - 20 minút, potom ju pozvoľna odstráňte z tváre. 5. Jemne vmasírujte zvyšnú esenciu z masky do pleti. Používajte 1x týždenne alebo podľa potreby.
 
Upozornenie: 1. nepoužívajte v prípade podráždenej pokožky po opaľovaní alebo pri inom kožnom problému (akné). 2. Prerušte postup v prípade akejkoľvek anomálne reakcie: sčervenanie pokožky, v prípade opuchu alebo pocitu pálenia počas aplikácie a poraďte sa so svojím kožným lekárom. 3. Vyvarujte sa kontaktu s očami. Pri nechcenom vniknutí esencia prepláchnite oči pod tečúcou vodou. 4. Neodporúča sa pre pokožku citlivú na obväzy a náplasti. 5. Neskladujte na miestach exponovaných slnečnému žiareniu alebo v blízkosti tepelných zdrojov alebo v chladničke. Chráňte pred deťmi. Po otvorení ihneď použite, zabránite tak nežiaducemu vyschnutiu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: