Novinky emailom
Nevypĺňajte toto pole:

Facebook


 

Victoria Beauty Snail extract Omladzujúca protivrásková 3D pleťová maska so slimačím extraktom, 1 ks buničitej masky + 2 g slimačieho extraktu

 
Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie (8x)

Victoria Beauty Omladzujúca protivrásková 3D pleťová maska so slimačím extraktom, 1 ks buničitej masky + 2 g slimačieho extraktu

Kód tovaru 770135
Výrobca Victoria Beauty
Kategória Pleťové masky
Dostupnosť Vypredané
 
Cena 3,50 €
 
   
 
 
 

Victoria Beauty Omladzujúci protivrásková 3D pleťová maska so slimačím extraktom


Slimačí  Extrakt je bohatý na kyselinu glykolovú, ktorá má na pokožku výrazný vyhladzujúci efekt, napomáha k obnove pleťových buniek, pokožku hydratuje a celkovo zlepšuje jej štruktúru. Vďaka tejto kyseline sa tiež zlepšuje elasticita pokožky, dochádza k presvetleniu a vybieluje nežiaduce pigmentácie, napomáha liečiť akné, redukuje nadmernú tvorbu mazu v mazových žľazách, lieči pokožku slnkom spálenú a vyhladzuje jazvy.

Kozmetika sa slimačím extraktom tiež obsahuje kolagén, ktorého úbytok má za následok starnutie pokožky a rad vitamínov A, E, a C.  Slimačí sliz tiež obsahuje elastín, ktorý je dôležitý pre zachovanie pružnej a pevnej pokožky a
alantoín, ktorý stimuluje bunky k ich regenerácii a má na pokožku zvláčňujúce, čistiace a liečebné účinky.

Program pre omladenie pleti v dvoch krokoch

Krok č.1: protivráskové sérum so slimačím extraktom

Aktívne zložky obsiahnuté v sére (ampulke) hlboko prenikajú do pokožky, kde presvetlia pleťové bunky, zjednotí farebný tonus pleti a pripraví pokožku pre lepší prienik a účinnosť aktívnych zložiek obsiahnutých v 3D buničitej pleťové maske.

Krok číslo 2: aplikácia 3D pleťovej masky sa slimačím extraktom

    
Dodá pokožke potrebnú hydratáciu, pleť spevní a zregeneruje
    
Efektívne zlepší elasticitu pokožku a zmierni príznaky starnutia


Maska je vyrobená z trojrozmerného buničitého materiálu, ktorý dokonale priľne k pokožke tváre a umožní tak pokryť oblasti, ktoré bežná plochá maska pokryť nedokáže - okraje tváre a čeľuste.

Aktívne zložky: slimačie extrakt, kolagén, alantoín, kyselina glykolová

Návod na použitie:
1. Očistite a osušte si tvár 2. Odtrhnite hornú časť masky pozdĺž stredovej vyznačenej línie a v strede jej otvoríte. Vytlačte obsah z obalu a rovnomerne rozotrite na tvár. 3. Otvorte zostávajúcu časť produktu a vyberte buničitú masku z obalu a priložte k tvári podľa návodu na obrázku v nasledujúcom poradí: brada, čelo, nos a ústa. Potom ju ručne vyhlaďte a odstráňte vzniknuté vzduchové bubliny. 4. Masku nechajte priloženou po dobu 15 - 20 minút, potom ju pozvoľna odstráňte z tváre. 5. Jemne vmasírujte zvyšnú esenciu z masky do pleti. Používajte 1x týždenne alebo podľa potreby.
 
Upozornenie: 1. nepoužívajte v prípade podráždenej pokožky po opaľovaní alebo pri inom kožnom problému (akné). 2. Prerušte postup v prípade akejkoľvek anomálne reakcie: sčervenanie pokožky, v prípade opuchu alebo pocitu pálenia počas aplikácie a poraďte sa so svojím kožným lekárom. 3. Vyvarujte sa kontaktu s očami. Pri nechcenom vniknutí esencia prepláchnite oči pod tečúcou vodou. 4. Neodporúča sa pre pokožku citlivú na obväzy a náplasti. 5. Neskladujte na miestach exponovaných slnečnému žiareniu alebo v blízkosti tepelných zdrojov alebo v chladničke. Chráňte pred deťmi. Po otvorení ihneď použite, zabránite tak nežiaducemu vyschnutiu.

Súvisiaci tovar

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár