Florinda Peonia Talianské Prírodné mydlo Pivonka 100g

Kód: 1590
Novinka Tip BIO
1 hodnotenie
Značka: Florinda
4,30 €
Skladom

Talianske tuhé mydlo Peonia je zabalené v dekoratívnom obale z recyklovaného papiera. Rastlinné mydlo je vynikajúce na každodenné umývanie rúk a tela. Mydlo je vyrobené iba z najkvalitnejších surovín pochádzajúcich z rastlinných olejov z ekologicky udržateľného dodávateľského reťazca, bez pridania farbív a EDTA. Výrobok bez plastov je šetrný k moru a jeho biodiverzity. Hmotnosť 100 g. Vôňa pivonky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Florinda Peonia Talianské Prírodné mydlo Pivoňka 100g

Talianske tuhé mydlo Peonia je zabalené v dekoratívnom obale z recyklovaného papiera. Rastlinné mydlo je vynikajúce na každodenné umývanie rúk a tela. Mydlo je vyrobené iba z najkvalitnejších surovín pochádzajúcich z rastlinných olejov z ekologicky udržateľného dodávateľského reťazca, bez pridania farbív a EDTA. Výrobok bez plastov je šetrný k moru a jeho biodiverzity. Vôňa pivonky.

Florinda mydla sú výborné pre osobnú hygienu. Sú vyrábané na základe starodávnej tradície výroby, pri ktorej sú použité iba suroviny rastlinného pôvodu. Vďaka širokému výberu vôní a neprítomnosti farbív ho odporúčame aj na skladovanie pri bielizni na jej prevoňanie.

Obchodné balenie: 100 g

 banner-homepage

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: