Katalytické lampy

Simply-Ceramic-Lamps-by-Ashleigh-Burwood

 

 

ČO JE KATALYTICKÁ LAMPA ?

Katalytické lampy pochádzajú z roku 1898, kedy francúzsky lekárnik vytvoril katalytický spaľovací systém na dezinfekciu vzduchu v nemocniciach. Pôvodné modely boli vyrobené zo skla alebo z krištáľu a fungovali na rovnakej báze ako dnes - rozptylu katalytickým spaľovaním.

Katalytický horák chytá a ničí molekuly, ktoré šíria zápach. Prelínanie vzduchu a konvekčného ťahu zaistí, že je zápach odstránený rovnako ako vzdušné mikroorganizmy. Katalytické lampy vzduch pred rozvoňaním ešte vyčistia.

V dvadsiatych rokoch minulého storočia prišli dizajnéri s nápadom vytvoriť lampy s estetickou hodnotou, ktoré by mohli byť ponúkané aj samotným zákazníkom. Tak sa katalytické lampy, ktoré boli predtým používané na čistenie vzduchu iba v rôznych inštitúciách, dostali aj do domácností.

Čističe vzduchu a podobné spreje väčšinou zápach maskujú. Katalytické lampy naopak vzduch aktívne čistia a až potom uvoľňujú vôňu do širokého priestoru. Bežné pachy v domácnosti spôsobené varením, domácimi zvieratami, tabakom alebo cvičením môžu byť pomocou katalytickej lampy Ashleigh & Burwood bezpečne a efektívne odstránené.

Ashleigh & Burwood sú predné značkou v tomto odvetví a ponúka najlepšie ceny a najlepší výber katalytických lámp a vôní.

FUNGUJÚ KATALYTICKÉ LAMPY SPOLOČNOSTI ASHLEIGH & BURWOOD SKUTOČNE PROTI VZDUŠNÝM MIKROORGANIZMOM ?

Áno, katalytické lampy spoločnosti Ashleigh & Burwood naozaj pomáhajú vyčistiť vzduch. Nezávislé testy katalytických lámp vykazujú nasledujúce výsledky týkajúce sa ničenia vzdušných mikroorganizmov:

Roztoče - 99% úmrtnosť
Baktérie Escherichia coli (E. coli) - 99% úmrtnosť

Päť typov plesňových spor ( Baktériové spóry alebo spóry alebo výtrusy sú mimoriadne rezistentné pokojové formy baktérií s minimálnym metabolizmom. Vytvárajú ich za určitých podmienok niektoré bakteriálne druhy, najmä bacily a klostrídie. )

Aspergillus niger - 61.5% úmrtnosť
Eurotium Amsterda - 79.6% úmrtnosť

Stachybotrys chartarum - 99.9% úmrtnosť
Penicillium crustosum - 99.9% úmrtnosť
Chaetomium globosum - 99.9% úmrtnosť

AKO DLHO LAMPA VYDRŽÍ ?

Lampa vydrží navždy, ak jej telo alebo krk nebudú poškodené. Otázkou je skôr "ako dlho vydrží kameň?" Za predpokladu, že je používaný len v spojení s palivom Ashleigh & Burwood a je používaný správne, by každá súprava mala vydržať cez 300 použití alebo cez 700 hodín. Stále testujeme kamene, ktoré boli použité už viac ako 300-krát a fungujú na optimálnej úrovni. Budeme aktualizovať tento dokument ihneď po tom, čo niektorý z kameňov konečne prestane fungovať!

 VIETE, ŽE ČLOVEK ROZPOZNÁ NA 10 000 DRUHOV VONÍ ?

 Katalytické lampy spoločnosti Ashleigh & Burwood sú jedinečným štýlovým doplnkom, ktoré poteší vaše oko a pohladí dušu.

  • Čistia a dezinfikujú vzduch-výsledky testov dokazujú 99% úmrtnosťroztočov,baktérií aj plesňových spor.
  • Okamžite likvidujú nepríjemné pachy a naniekoľko hodín prevoňajú váš interiér.
  • Sú prekrásnym ozdobným bytovým doplnkom, ktorý premení váš domov na oázu pokoja a pohody

 

 PAMATÁM SI VIAC ČO VIDÍM, ALEBO ČO CÍTÍM?

 Vedeli ste, že zatiaľ čo 95% informácií získaných zrakom do roka zabudneme, u čuchovej pamäte sa nám vytratí len 20%?

Vstupnej haly a recepcie utvárajú dôležitý prvý dojem, ktorý možno podporiť príjemnou vôňou a umocniť tak zážitok z daného miesta. Je zároveň preukázané, že svieži povzbudivé arómu zvýši vašu pracovnú aktivitu, preto sú katalytické lampy vhodné do pracovní, kancelárií, zasadacích miestností, kde sa konajú dlhé, unavujúce rokovania.

Ako správne použiť katalytickú lampu video : https://www.youtube.com/watch?v=MfdPvsQcfcg