Novinky emailom
Nevypĺňajte toto pole:

Facebook


 

Ashleigh & Burwood Náplne do katalytických lámp PEONY, LAVENDER & GARDEN MINT ( pivonka, levanduľa a záhradna mäta) 3x180ml

 
Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie (0x)

Darčekové balenie náplní do katalytických lámp so sviežimi vôňami pivonky, levandule a záhradné mäty vykúzli príjemnú atmosféru vášho domova.

Kód tovaru AB_PFLS1050
Výrobca Ashleigh & Burwood
Kategória Príslušenstvo ku katalytickým lampám
Dostupnosť 3 dni
 
Cena 20 €
 
   
 
 
 

Ashleigh & Burwood Náplne do katalytických lámp PEONY, LAVENDER & GARDEN MINT ( pivonka, levanduľa a záhradná mäta) 3x180ml

Darčekové balenie náplní do katalytických lámp so sviežimi vôňami pivonky, levandule a záhradné mäty vykúzli príjemnú atmosféru vášho domova.

PEONY ( pivonka)

Krásna kytica pivonky, s nádychom ostrého červeného jablka a kvetinové vône jazmínu, klinčeka a zamatové ruže vás jednoznačne uvedie do stavu pokoja a pohody.

LAVENDER ( levanduľa )

Prírodná, upokojujúca vôňa levandule v kombinácii s jemným nádychom tea tree a eukalyptu vás prenesie na rozkvitnutú letnú lúku. Jemné tóny fialiek a plumérie túto delikátnu zmes sladené a zároveň dotvárajú nádherné relaxačné arómu.

GARDEN MINT ( záhradná mäta)

GARDEN MINT s vôňou tradičných vidieckych záhrad zaliatych slnkom s výberom čerstvej mäty a symfónií šťavnatých jabĺk a melónu.

Obchodné balenie: 3 x 180 ml

Súvisiaci tovar

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár