Novinky emailom
Nevypĺňajte toto pole:

Facebook


 

Ashleigh & Burwood Náplň do katalytickej lampy BABY POWDER ( Detský púder) 500 ml

 
Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie (0x)

Otvorené vrchné tóny ruže a jemných prachových tónov pelargónie doplnené o mäkké kvetinové srdce a luxusné krémový základ mošusu a božské vanilky.

Kód tovaru AB_PFL986
Výrobca Ashleigh & Burwood
Kategória Príslušenstvo ku katalytickým lampám
Dostupnosť 3 dni
 
Cena 15,99 €
 
   
 
 

 Ashleigh & Burwood Náplň do katalytickej lampy BABY POWDER ( Detský púder) 500 ml

Rozmaznávajte svoje zmysly s "bábätkovskú" vôňou detského púdru. Otvorené vrchné tóny ruže a jemných prachových tónov pelargónie doplnené o mäkké kvetinové srdce a luxusné krémový základ mošusu a božské vanilky.

Obchodné balenie : 500ml

Detailný popis Náplň do katalytickej lampy BABY POWDER (detský púder) 500 ml

Doba horenia: 500 ml náplň do katalytickej lampy vydrží na cca 20 hodín použitie vo veľkej lampe (vďaka menšiemu povrchu kamienka vydržia o 20-25% dlhšie v malej lampe).

Katalytická lampa ponúka neuveriteľne rýchly a účinný spôsob ako prevoňať váš domov, nie je teda nutné lampu používať po dlhú dobu. Pre optimálne prevoňanie interiéru odporúčame používať lampu asi 20-25 minút pre priemerne veľká izba o 20m2 (približne 1 minútu na m3 obytného priestoru).

Vôňa v skutočnosti pretrváva vo vzduchu po dobu niekoľkých hodín potom, čo knôt uhasíme hasiacim viečkom. Častejšom používaní docielite rýchlejšieho spotrebovaní voňavé náplne do katalytickej lampy.

Súvisiaci tovar

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár