Novinky emailom
Nevypĺňajte toto pole:

Facebook


 

Creative Tops Korkové prestieranie pod poháre Strawberry Fayre, 10 x 10 cm, 4 kusy

 
Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie (1x)
Kód tovaru 8SBR05
Výrobca Creative Tops
Kategória Prestieranie
Dostupnosť 7 dni
 
Cena 8,90 €
 
   
 
 

Kvalitné korkové prestieranie pod poháre Strawberry Fayre

je v prevedení korok, nosná doska, obrázok a krycia ochranná fólia. Na prestieranie nestavajte vriace predmety, príliš vysoká teplota môže poškodiť kryciu fóliu. Prestieranie udržujte čisté utieraním vlhkou handričkou, potom ho vždy riadne osušte. V žiadnom prípade ho neumývajte pod tečúcou vodou alebo v umývačke.

Balenie obsahuje 4kusy

Korkové prestieranie pod poháre anglickej značky Creative Tops je dnes neodmysliteľnou súčasťou každého kuchynského stola. V rovnakom prevedení dekoru ako je korkové prestieranie pod poháre  Strawberry Fayre môžete tiež zakúpiť aj ďalšie výrobky.

Krásna kolekcia z Kráľovskej botanickej záhrady v Kew s čerstvým ovocným dizajnom. Kolekcia Strawberry Fayre vystihuje podstatu vidiecke elegancie a klasickej anglickej nostalgie. Ilustrácie jahôd a kvetov je jemne pretkaná cez tento porcelán, prekypujúci bujnou vegetáciou a bohatou červenou farbou. Motív pripomína tradičné anglické leto so zrelými jahodami na trhoviskách pri teplých letných dňoch. Tento pôvabný čajový set obsahuje jemný porcelánový hrnček s kovovým sitkom na sypaný čaj a podložkou na odloženie sitka. Kolekcia Strawberry Fayre je krásnou zbierkou kvality s oficiálnym Royal Botanic Gardens Kew puncom.

Výzdoba Strawberry Fayre je prevzatá z farebného rytiny Giorgio Angiolini z Raccolta di Fiori Frutti ed Agrumi Antonia Targioni Tozzetti (1785-1856), ktorá bola zverejnená vo Florencii v roku 1825. Kráľovská botanická záhrada v Kew je zapísaná na zozname svetového dedičstva UNESCO. Zastrešuje mnoho projektov, ktoré majú zachrániť rastliny pred vyhynutím a uchovať ich pred ohrozením, čo pomáha chrániť náš rastlinný život pre budúcno

Súvisiaci tovar

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár