Baylis & Harding Pena do kúpeľa - Jojoba & Vanilka, 250ml

Kód: 0120027
Akcia Novinka Tip
4 hodnotenia
9,20 € –25 %
35032 75928 pena do koupele jojoba vanilka 250ml
9,20 € –25 % 6,90 €
Vypredané

Pena do kúpeľa vo vianočnom balení vytvára bohatú penu a prevonia pokožku celého tela a dopraje dokonalý odpočinok. Luxusné tóny vône vanilky a sladkej jojoby a kvalitné, ošetrujúce zloženie určite poteší ako darček. Neobsahuje parabény, nie je testované na zvieratách. Vhodné aj pre vegánov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Baylis & Harding Pena do kúpeľa - Jojoba & Vanilka, 250ml

Pena do kúpeľa vo vianočnom balení vytvára bohatú penu a prevonia pokožku celého tela a dopraje dokonalý odpočinok. Luxusné tóny vône vanilky  a sladkej jojoby a kvalitné, ošetrujúce zloženie určite poteší ako darček.

Vlastnosti:

  • pena do kúpeľa,
  • stará sa o pokožku tela,
  • zrelaxuje,
  • príjemne vonia,
  • vianočné balenie,
  • vhodné pre vegánov.

Pena do kúpeľa: vytvára bohatú penu a prevonia pokožku celého tela – nalejte menšie množstvo pod tečúcu vodu a vychutnajte si dokonalý odpočinok.

Luxusné tóny vône a kvalitné, ošetrujúce zloženie, ukrývajúce sa v moderných, štýlových obaloch so striebornými prvkami. Tóny hrejivej vanilky, jemného mandľového oleja a sladkej jojoby nadviažu slávnostnú atmosféru a povzbudia vaše zmysly.

Obchodné balenie: 250 ml

Baylis & Harding, britská rodinná firma založená roku 1970, dáva každodennému rituálu starostlivosti o telo nový rozmer. Široký výber z klasických i nevšedných vôní nadchne každého pôžitkára a starostlivo vybrané zloženie dodá pokožke dokonalú hydratáciu a výživu. Vďaka štýlovému dizajnu produkty vdýchnu vašej kúpeľni nový život a fungujú ako nezabudnuteľný darček, ktorý je krásny ako navonok, tak vo vnútri. Značka sa pýši aj šetrnými hypoalergénnymi ingredienciami a všetky produkty vyrába bez použitia parabénov. Väčšina produktov je vhodná pre vegánov a značka podporuje organizáciu PETA.

 

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: