Victoria Beauty Snail extract Exfoliačné ponožky so slimačím extraktom

Kód: 0770134
Tip
55 hodnotení
7,30 €
Skladom

Revolučná novinka v starostlivosti o chodidlá !!!! Nová hladká pokožka na chodidlách do 2 týždňov. Odstraňuje odumreté bunky. Odstraňuje stvrdnutú a hrubú pokožku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Victoria Beauty - Samozlupovacie ponožky so slimačím extraktom !!!

NOVINKA !!!   HIT tohto LETA !!!!!

Samozlupovacia maska na nohy Victoria Beauty je špeciálnou starostlivosťou o chodidlá vo forme ponožiek. Počas dvoch týždňov postupne odstráni všetku stvrdnutú kožu na chodidlách, pokožku viditeľne zjemní a zvláčni.

Revolučná novinka v starostlivosti o chodidlá. Nová hladká pokožka na chodidlách do 2 týždňov. Odstraňuje odumreté bunky. Odstraňuje stvrdnutú a hrubú pokožku

Aktívne zložky: slimačí extrakt, hydratačná urea, výťažky z citróna, morská voda, ovocné kyseliny. Slimačí extrakt má výnimočné regeneračné vlastnosti, je bohatý na proteíny, vitamíny a kolagén

Návod na použitie: 1.Umyte a osušte si chodidlá. 2. Vyberte masku z obalu a odstrihnite jej vršok vo sváru nožnicami. 3. Nasaďte masku na chodidlá a nechajte pôsobiť 120 min - až 180min , potom opláchnite vodou.4. Stará pokožka sa začne odlupovať počas 5 - 10 dní v závislosti na jej štruktúre. Neodstraňujte odlupujúce sa pokožku ručne ani žiadnymi inštrumenty. Upozornenie: 1.Nepoužívať v prípade ekzémov, podráždenej či slnkom spálenej pokožky. 2. Ukončite procedúru v prípade začervenania a svrbenie pokožky alebo jej opuchu a vyhľadajte kožného lékaře.3. Používajte len na chodidlá. 4. Tento produkt obsahuje propylénglykol, preto nepoužívajte v prípade alergie na túto látku. 5. Vyvarujte sa kontaktu s očami, ak dôjde k nechcenému vniknutiu látky do oka, vypláchnite ich pod tečúcou vodou. 6. Neskladujte v blízkosti tepelných zdrojov ani na priamom slnku. 7. Udržujte z dosahu detí.

Balenie obsahuje 1 pár ponožiek

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
D Avatar autora 9.2.21 13:46
Odporúčam, páči sa mi táto vec. Pohodlne doma a teraz pri Covidu, kedy je všetko zatvorené aj pedikérky tak veľmi dobré riešenie.
D Avatar autora Zlupovacie ponožky 6.4.16 13:26
Moc som tomu neverila. Skúsila som a ostala som prekvapená. Ono to naozaj funguje. Po piatich dňoch sa Vám pokožka na nohe začne šúpať. Do 14 dní máte chodidlá ako bábätko. No chcem podotknúť, je potrebné robiť, pokiaľ ešte nenosíte sandále. Pokožku nemôžete lúpať, ona sa zlúpe sama, takže je to nie moc pekný pohľad na bosú nohu. Je to akoby sa vám začalo lúpať telo po spálení pokožky na slnku. Podstatné, že funguje, ak dodržíte všetko ako je v návode. Ak sa odhodláte ku kúpe ponožiek, odporúčam to robiť večer, keď budete kukať telku. Neodporúčam v tom chodiť, skúsila som, no ponožky sa mi natrhli a začala mi z toho vytekať tekutina. Takže nôžky v kľude a za 14 dní ich máte ako bábätko. :-)