Ashleigh & Burwood Darčekové balenie Veľká katalytická lampa EGYPTIAN SUNSET s vonnou esenciou MOROCCAN SPICE

Kód: AB_PFL702A
Tip
27 hodnotení
63 €
3 dni

Zlatisté trblietavé odtiene ručne skladané mozaiky doplnené o lesklú zlatú dekoratívnu korunku. Iskrivosť tejto lampy vám pripomenie žiariace slnko a rozjasní váš deň.

Detailné informácie

Podrobný popis

Darčekové balenie katalytické lampy EGYPTIAN SUNSET s ručne sklenenou mozaikou, trblietajúce sa púštnymi odtiene žltej, a vzrušujúce esencia marockého korenia vyčistí a prevonia váš byt a zároveň vo vás svojou vôňou horúceho marockého trhovisko prebudí orientálne chute.

Vzácna, pozlátená, katalytická lampa GOLDEN SUNSET vyčistí vzduch a prevonia váš byt. Zlatisté trblietavé odtiene ručne skladané mozaiky doplnené o lesklú zlatú dekoratívnu korunku. Iskrivosť tejto lampy vám pripomenie žiariace slnko a rozjasní váš deň.

Balenie obsahuje katalytickú lampu v čiernej darčekovej krabičke, knôt s kamienkom, kovový uzáver (spomaľovač viečko), dekoratívnu korunku a lievik k nalievaniu vonnej esencie.

Moroccan SPICE - Vzrušujúca vôňa horúceho marockého trhovisko v kombinácii s bohatou vonnú zmesou lepkavého medu, muškátového kvetu a bergamotu vo vás prebudí orientálne chute. Základné drevité tóny santalového a orlieho dreva dodávajú vôni zemitú hĺbku.

Ako funguje katalytická lampa?

Tajomstvo katalytických lámp je založené na princípe katalytickej reakcie - horenia bez plameňa. Tento spôsob spaľovania je oveľa bezpečnejšie ako napríklad horenie vonnej sviečky. Katalytickú lampu môžete nechať bez dozoru a nemusíte sa obávať horiaceho obrusu.

Do 30 minút od začatia katalytického procesu dochádza v miestnosti k zničeniu akýchkoľvek nepríjemných pachov vrátane cigaretového dymu, nežiaducich pachov vzniknutých pri varení aj nemilých pachov z domácich maznáčikov

Na rozdiel od bežných osviežovačov vzduchu, ktoré zápach iba maskujú, katalytická lampa molekuly pachov ničí.


Ako používať katalytickú lampu?

 

  •  Novú lampu vyberte z obalu z lampy zložte ozdobnú korunku i spomaľovač - viečko.
  • Pomocou lievika, ktorý je obsahuje každé nové balenie katalytickej lampy, nalejte zakúpenú vonnú esenciu do lampy. POZOR vôňu nalejte maximálne do 2/3 lampy! - Tu platí pravidlo radšej menej ako viac.
  • Vráťte do lampy knôt s kamienkom a lampu uzavrite hasiacim viečkom.
  • Po cca 20 minútach, kedy vôňa cez knôt vystúpila až ku kamienku, vezmite zapaľovač a kamienok zapáľte.
  • Plameň nechajte horieť 3-5 minút a po tejto dobe ho sfúknite. Teraz je zahájený katalytický proces a lampa začína voňať.
  • Rozžeravený kamienok prekryte ozdobným vrchnákom.
  • Potom, čo je vôňa pre vás dostatočne intenzívna, zložte z lampy ozdobné viečko, kamienok prekryte hasiacim viečkom a následne ozdobným viečkom.

    Lampa už nie je v prevádzke a je pripravená na ďalšie použitie.

 

Ako správne použiť katalytickú lampu video : https://www.youtube.com/watch?v=MfdPvsQcfcg 

Parametre:   Farba lampy : zlatá

                   Materiál katalytickej lampy:  sklenená mozaika
                   Rozmer lampy (výška x šírka): 15 x 11cm

                   Náplň :250ml

 

 

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: