Ashleigh & Burwood Darčekové balenie Malá katalytická lampa TWINKLE STARs vonnou esenciou MOROCCAN SPICE

Kód: AB_PFL709Y
Tip
4 hodnotenia
50,90 €
Skladom

Darčekové balenie strieborné katalytické lampy TWINKLE STAR, a vzrušujúce esencie marockého korenia, vyčistí a prevonia váš byt, a zároveň vo vás svojou vôňou horúceho marockého trhoviska prebudí orientálne chute.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ashleigh & Burwood Darčekové balenie Malá katalytická lampa TWINKLE STARs vonnou esenciou MOROCCAN SPICE

 

Darčekové balenie katalytické lampy TWINKLE STAR s ručne sklenenou mozaikou, trblietajúce sa striebornými odtieňmi nočnej oblohy, a vzrušujúcej  esencie marockého korenia vyčistí váš byt a zároveň vo vás svojou vôňou horúceho marockého trhoviska prebudí orientálne chute.

Balenie obsahuje katalytickú lampu a vonnú esenciu v čiernej darčekovej krabičke, knôt s kamienkom, kovový uzáver, ktoré sa používá na uhasenie lampy, dekoratívne korunku a lievik k nalievaniu vonné esencie.

MOROCCAN SPICE - Vzrušujúca vôňa horúceho marockého trhoviska v kombinácii s bohatou vonnou zmesou lepkavého medu, muškátového kvetu a bergamotu vo vás prebudí orientálne chute. Základné drevité tóny santalového a orlieho dreva dodávajú vôni zemitú hĺbku.

Ako funguje katalytická lampa?

Tajomstvo katalytických lámp je založené na princípe katalytickej reakcie - horenia bez plameňa. Tento spôsob spaľovania je oveľa bezpečnejšie ako napríklad horenie vonnej sviečky. Katalytickú lampu môžete nechať bez dozoru a nemusíte sa obávať horiaceho obrusu.

Do 30 minút od začatia katalytického procesu dochádza v miestnosti k zničeniu akýchkoľvek nepríjemných pachov vrátane cigaretového dymu, nežiaducich pachov vzniknutých pri varení aj nemilých pachov z domácich maznáčikov

Na rozdiel od bežných osviežovačov vzduchu, ktoré zápach iba maskujú, katalytická lampa molekuly pachov ničí.


Ako používať katalytickú lampu?

  •  Novú lampu vyberte z obalu z lampy zložte ozdobnú korunku i spomaľovač - viečko.
  • Pomocou lievika, ktorý je obsahuje každé nové balenie katalytickej lampy, nalejte zakúpenú vonnú esenciu do lampy. POZOR vôňu nalejte maximálne do 2/3 lampy! - Tu platí pravidlo radšej menej ako viac.
  • Vráťte do lampy knôt s kamienkom a lampu uzavrite hasiacim viečkom.
  • Po cca 20 minútach, kedy vôňa cez knôt vystúpila až ku kamienku, vezmite zapaľovač a kamienok zapáľte.
  • Plameň nechajte horieť 3-5 minút a po tejto dobe ho sfúknite. Teraz je zahájený katalytický proces a lampa začína voňať.
  • Rozžeravený kamienok prekryte ozdobným vrchnákom.
  • Potom, čo je vôňa pre vás dostatočne intenzívna, zložte z lampy ozdobné viečko, kamienok prekryte hasiacim viečkom a následne ozdobným viečkom.

    Lampa už nie je v prevádzke a je pripravená na ďalšie použitie.

Ako správne použiť katalytickú lampu video : https://www.youtube.com/watch?v=MfdPvsQcfcg 

 

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: