Tip Zväčšiť
 

Ashleigh & Burwood Darčekové balenie Malá katalytická lampa ALL BECAUSE s vôňou Fresh Linen 250ml

2 hodnotenia
 

Darčekové balenie romantické katalytické lampy PEARLSCENCE, ktorá svojimi ružovými perleťovými tónmi pripomína nádhernú lastúru a žensky jemné esencie jazmínu a tuberózy, ktoré prevonia váš byt vôňou so vzdušnými prvkami aloe, plumérie a citrusových plodov.

Dostupnosť Skladom
50,90 €
   
Kód tovaru AB_ PFL705U
Značka Ashleigh & Burwood
Kategória KATALYTICKÉ LAMPY
 

Ashleigh & Burwood Darčekové balenie Malá katalytická lampa ALL BECAUSE s vôňou FRESH LINEN 250ml

Darčekové balenie romantické katalytické lampy PEARLSCENCE, ktorá svojimi ružovými perleťovými tónmi pripomína nádhernú lastúru a žensky jemné esencie jazmínu a tuberózy, ktoré prevonia váš byt vôňou sO vzdušnými prvkami aloe, plumérie a citrusových plodov.

Balenie obsahuje katalytickú lampu a vonnú esenciu v čiernej darčekovej krabičke, knôt s kamienkom, kovový uzáver , dekoratívnu korunku a lievik k nalievaniu vonné esencie.

FUNGUJÚ KATALYTICKÉ LAMPY SPOLOČNOSTI  ASHLEIGH & BURWOOD SKUTOČNE PROTI VZDUŠNÝM  MIKROORGANIZMOM ?

Áno, katalytické lampy spoločnosti Ashleigh & Burwood naozaj pomáhajú vyčistiť vzduch. Nezávislé testy katalytických lámp vykazujú nasledujúce výsledky týkajúce sa ničenia vzdušných mikroorganizmov:

Roztoče - 99% úmrtnosť
Baktérie Escherichia coli (E. coli) - 99% úmrtnosť

Päť typov plesňových spor ( Baktériové spóry alebo spóry alebo výtrusy sú mimoriadne rezistentné pokojové formy baktérií s minimálnym metabolizmom. Vytvárajú ich za určitých podmienok niektoré bakteriálne druhy, najmä bacily a klostrídie. )

 Aspergillus niger - 61.5% úmrtnosť
 Eurotium Amsterda - 79.6% úmrtnosť

 Stachybotrys chartarum - 99.9% úmrtnosť
 Penicillium crustosum - 99.9% úmrtnosť
 Chaetomium globosum - 99.9% úmrtnosť

 

AKO DLHO LAMPA VYDRŽÍ  ?

Lampa vydrží navždy, ak jej telo alebo krk nebudú poškodené. Otázkou je skôr "ako dlho vydrží kameň?" Za predpokladu, že je používaný len v spojení s palivom Ashleigh & Burwood a je používaný správne, by každá súprava mala vydržať cez 300 použití alebo cez 700 hodín. Stále testujeme kamene, ktoré boli použité už viac ako 300-krát a fungujú na optimálnej úrovni. Budeme aktualizovať tento dokument ihneď po tom, čo niektorý z kameňov konečne prestane fungovať!

 

Ako správne použiť katalytickú lampu video : https://www.youtube.com/watch?v=MfdPvsQcfcg 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: