Novinky emailom
Nevypĺňajte toto pole:

Facebook


 

Ashleigh & Burwood Darčekové balenie katalytická lampa COFFEE BEANS s vôňou Moroccan SPICE (marocké korenie) 180ml

 
Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie (2x)

Darčekové balenie pre milovníkov kávy. Jedinečná katalytická lampa s nádhernou kompozíciou kávových bôbov a vzrušujúce esencie marockého korenia vyčistí a prevonia vašu domácnosť a zároveň vo vás svojou vôňou horúceho marockého trhovisko prebudí orientálne chute a túžby.

Kód tovaru AB_PFL814
Výrobca Ashleigh & Burwood
Kategória KATALYTICKÉ LAMPY
Dostupnosť 3 dni
 
Cena 62 €
 
   
 
 
 

Ashleigh & Burwood Darčekové balenie katalytická lampa COFFEE BEANS s vôňou Moroccan SPICE (marocké korenie) 180ml

Balenie obsahuje katalytickú lampu a vonnú esenciu v čiernej darčekovej krabičke, knôt s kamienkom, kovový uzáver, ktoré sa používá na uhasenie lampy, dekoratívne korunku a lievik k nalievaniu vonné esencie.

Zmrazené v čase ... taký je názov kolekcie katalytických lámp od Ashleigh & Burwood, ktoré sú jedinečným štýlovým doplnkom, čo poteší vaše oko a pohladí dušu. Kolekcia FROZEN IN TIME ponúka výber prírodných, rastlinných a minerálnych látok, navždy zachovalých pomocou vzácnej a vysoko kvalifikovanej techniky. Každý kus tejto kolekcie je ručne odliaty, osadený jednotlivými materiálmi a zároveň ručne leštený, čo znamená 100% jedinečnosť a individualitu každého kúsku.

Moroccan SPICE - Vzrušujúca vôňa horúceho marockého trhoviska v kombinácii s bohatou vonnou zmesou lepkavého medu, muškátového kvetu a bergamotu vo vás prebudí orientálne chute. Základné drevité tóny santalového a orlieho dreva dodávajú vôni zemitú hĺbku.

 

FUNGUJÚ KATALYTICKÉ LAMPY SPOLOČNOSTI  ASHLEIGH & BURWOOD SKUTOČNE PROTI VZDUŠNÝM  MIKROORGANIZMOM ?

Áno, katalytické lampy spoločnosti Ashleigh & Burwood naozaj pomáhajú vyčistiť vzduch. Nezávislé testy katalytických lámp vykazujú nasledujúce výsledky týkajúce sa ničenia vzdušných mikroorganizmov:

Roztoče - 99% úmrtnosť
Baktérie Escherichia coli (E. coli) - 99% úmrtnosť

Päť typov plesňových spor ( Baktériové spóry alebo spóry alebo výtrusy sú mimoriadne rezistentné pokojové formy baktérií s minimálnym metabolizmom. Vytvárajú ich za určitých podmienok niektoré bakteriálne druhy, najmä bacily a klostrídie. )

 Aspergillus niger - 61.5% úmrtnosť
 Eurotium Amsterda - 79.6% úmrtnosť

 Stachybotrys chartarum - 99.9% úmrtnosť
 Penicillium crustosum - 99.9% úmrtnosť
 Chaetomium globosum - 99.9% úmrtnosť

 

AKO DLHO LAMPA VYDRŽÍ  ?

Lampa vydrží navždy, ak jej telo alebo krk nebudú poškodené. Otázkou je skôr "ako dlho vydrží kameň?" Za predpokladu, že je používaný len v spojení s palivom Ashleigh & Burwood a je používaný správne, by každá súprava mala vydržať cez 300 použití alebo cez 700 hodín. Stále testujeme kamene, ktoré boli použité už viac ako 300-krát a fungujú na optimálnej úrovni. Budeme aktualizovať tento dokument ihneď po tom, čo niektorý z kameňov konečne prestane fungovať!


Ako funguje katalytická lampa?

Tajomstvo katalytických lámp je založené na princípe katalytickej reakcie - horenia bez plameňa. Tento spôsob spaľovania je oveľa bezpečnejšie ako napríklad horenie vonnej sviečky. Katalytickú lampu môžete nechať bez dozoru a nemusíte sa obávať horiaceho obrusu.

Do 30 minút od začatia katalytického procesu dochádza v miestnosti k zničeniu akýchkoľvek nepríjemných pachov vrátane cigaretového dymu, nežiaducich pachov vzniknutých pri varení aj nemilých pachov z domácich maznáčikov

Na rozdiel od bežných osviežovačov vzduchu, ktoré zápach iba maskujú, katalytická lampa molekuly pachov ničí.


Ako používať katalytickú lampu?

 

  •  Novú lampu vyberte z obalu z lampy zložte ozdobnú korunku i spomaľovač - viečko.
  • Pomocou lievika, ktorý je obsahuje každé nové balenie katalytickej lampy, nalejte zakúpenú vonnú esenciu do lampy. POZOR vôňu nalejte maximálne do 2/3 lampy! - Tu platí pravidlo radšej menej ako viac.
  • Vráťte do lampy knôt s kamienkom a lampu uzavrite hasiacim viečkom.
  • Po cca 20 minútach, kedy vôňa cez knôt vystúpila až ku kamienku, vezmite zapaľovač a kamienok zapáľte.
  • Plameň nechajte horieť 3-5 minút a po tejto dobe ho sfúknite. Teraz je zahájený katalytický proces a lampa začína voňať.
  • Rozžeravený kamienok prekryte ozdobným vrchnákom.
  • Potom, čo je vôňa pre vás dostatočne intenzívna, zložte z lampy ozdobné viečko, kamienok prekryte hasiacim viečkom a následne ozdobným viečkom.

    Lampa už nie je v prevádzke a je pripravená na ďalšie použitie.

 

Ako správne použiť katalytickú lampu video : https://www.youtube.com/watch?v=MfdPvsQcfcg 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár