Novinky emailom
Nevypĺňajte toto pole:

Facebook


 

AROMEDICA - CELUGEL , zniženie hromadenia tuku- celulitída 200ml

 
Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie (0x)
Kód tovaru 22 C
Výrobca AROMEDICA
Kategória Prípravky na celulitidu a strie
Dostupnosť Skladom ( Dodanie do 4 dní )
 
Cena 23,40 €
 
   
 
 
 

CELUGEL®

s jablčným octom, šampiónmi, jačmeňom a brečtanom

Originálna novinka spájajúca účinné látky na odstránenie hromadenia tuku v podkožných tkanivách pri celulitíde. Obsahuje účinné rastlinné látky, ktoré pôsobia na podporu látkovej výmeny, zvýšenie imunity a odolnosti pred infekciami, uľahčuje štiepenie tukov. Prípravok určený na použitie pri  formovaní postavy, pre ľudí, ktorý majú problémy s nadváhou, a pri výskyte celulitídy.

Účinné látky pôsobia na zlepšenie toku lymfy a umožňujú zrýchlenie odvodu odpadových látok. Majú účinky protizápalové a hojivé, pomáhajú k prekrveniu a spaľovaniu tukov, regenerujú pokožku a zlepšujú jej vzhľad a tonus. Pre zvýšenie účinnosti doporučujeme použiť ako podklad pod zábal. Po masáži prekryte ošetrované miesto čistou látkou a zabaľte do teplej prikrývky, nechajte pôsobiť cca 30 min. Okrem éterických olejov, ktoré majú popri detoxikačných účinkoch vplyv na hormonálnu rovnováhu, obsahuje niekoľko ďalších látok z morských rias, húb, minerálov, ktoré majú vplyv na náš metabolizmus a zvyšujú odolnosť organizmu. Vtierajte hĺbkovou masážou do postihnutých miest najmenej raz denne, gél nezmývajte.

Účinné látky: minerálna voda Il Sano, sójový olej, olej z podzemnice olejnej, soľ z mŕtveho mora, jablčný ocot, silice z grapefruitu, pomaranča sladkého, citrónu, jalovca dreva a pačuli, extrakt pagaštanu konského, brečtanu, jačmeňa, šampiňónov, ginka dvojlaločného, panthenol.

Obsah balenia: 200 ml

 

Redukcia podkožného tuku a formovanie postavy

Jedná sa o gél, ktorého základom je minerálna voda Il Sano a soľ z Mŕtveho mora, a kapsule obsahujúce množstvo rovnakých účinných látok v oleji z podzemnice a rybieho tuku. Originalita a zložitosť receptúry vznikala veľmi dlho a celý rad medziproduktov mal príležitosť výrobca dobre vyskúšať na pacientoch s nadváhou, cellulitis, narušeným imunitným systémom a problémy s látkovou výmenou. Preto teraz má výrobca istotu, že pri zachovaní štandardného zdravého životného štýlu tieto prípravky účinne pomáhajú osobám, ktoré chcú potlačiť spomínané ťažkosti a zlepšiť tak svoje zdravie, vzhľad a kvalitu života. Používanie týchto prípravkov sa prejaví aj na stave pokožky, vlasov a nechtov.

Zostava éterických olejov, ktoré plnia funkciu fytohormónov, bylinných extraktov a mikronizovaných húb, rias a semien, ktorý povzbudzujú látkovú výmenu a posilňujú imunitný systém, je upravená tak, aby podporovala prirodzené ozdravné procesy a mala celkovo regeneračný charakter. Dôkladná detoxikácia a podpora dobrého hospodárenia s vodou v organizme vedú k celkovej očiste, regenerácie pečene a odbúranie tukových buniek, ktoré slúži ako skladisko pre odpad a obmedzuje prekrvenie. Tiež tok lymfy a krvi sa veľmi uľahčí a tak dochádza v bunkách k rýchlejšiemu zásobenie živinami a kyslíkom. Tieto očistné procesy sa môžu počas užívania prejaviť tiež zvýšeným močením, krátkodobou hnačkou či neobvyklou vyrážkou. Je to dôkazom, že v našom organizme sú cudzorodé látky, ktorých sa telo začalo zbavovať. Preto užívanie neprerušujte a dočasne prispôsobte svoj režim týmto ťažkostiam, ktoré zakrátko zmizne.

Za obzvlášť užitočné ingrediencie považujeme borákový olej, zelený jačmeň, ginko dvojlaločné, brečtan, komonica, ďatelina, rybí tuk, gaštan, pomaranč, jalovec, pačuli, grapefruit, šampiňóny a ďalšie huby, morské riasy, morskú soľ a jablčný ocot. Receptúra ??obsahuje ešte ďalšie prírodné účinné látky, ktoré rozvíjajú široké spektrum užitočných vplyvov na metabolizmus buniek. Ideálne je samozrejme užívanie Celucaps spolu s masážami Celugelem, lebo tak pôsobíte na celý organizmus komplexne, nielen na lokalizované miesta, ktoré sú disponovaným úložiskom odpadových látok, ktoré problémy spôsobujú.

Pokiaľ sa teda stravujete zdravo a máte dosť pohybu kvôli okysličeniu, potom  sa používanie týchto výrobkov veľmi skoro prejaví aj na Vašich partiách a celkovom lepšom zdravotnom stave. Určite sa Vám zlepšia prípadné problémy s vyprázdňovaním, ktoré vedie nielen k nepohodliu, ale podporuje tvorbu rakoviny hrubého čreva, odstránite tiež pálenie záhy spôsobované zhoršenými stravovacími návykmi, potlačíte problémy s plynatosťou a pocitom plnosti.

Návod na použitie:

Denne užívajte dve kapsule Celucaps a ošetrujte najmenej raz denne potrebné partie Celugelem. Dedičné dispozície a rozsah ochorenia sú veľmi rôzne, a tak nemusíte pocítiť výrazné zmeny už po spotrebovaní jediného balenia. Vo väčšine prípadov sa však dostaví. Avšak cellulitis je závažná dysfunkcia organizmu a je potrebné jej venovať sústredenú pozornosť skôr, než sa rozvinie v klinický stav so zápalovým priebehom.

Tieto prípravky samozrejme neriešia nič sami o sebe, tak ako žiadne iné, ale značne pomáhajú Vášmu ozdravnému úsilie. To je potrebné považovať za základ cesty k zdraviu a AROMEDICA Vám chce pomáhať aj fandiť.

Obsah balenia: 200 ml

 

 
 
 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár