Novinky emailom
Nevypĺňajte toto pole:

Facebook


 

Skinlite Professional Antioxidačná pleťová maska s výťažkami z červeného vína

 
Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie (1x)
Kód tovaru 790251
Výrobca Skinlite
Kategória Pleťové masky
Dostupnosť Vypredané
 
Cena 5,50 €
 
   
 
 
 
Skinlite Professional Antioxidačná pleťová maska ​​s výťažkami z červeného vína

  
Omladzuje
  
Hydratuje
   Rozjastňuje


Skinlite antioxidačná pleťová maska ​​s výťažkami z červeného vína obsahuje pre pokožku dôležité živiny a vitamíny, ochranné antioxidanty, peptidy, morský kolagén, kyselinu hyaluronovú, zložky, ktoré chránia pokožku pred negatívnymi vplyvmi životného prostredia, majúce za následok jej predčasné starnutie, vznik vrások a stratu elasticity. Výdatne hydratuje a vyživuje pokožku. Vďaka tejto inovačnej starostlivosti o pleť bude pokožka opäť žiariť zdravím, bude rozjasnená a viditeľne omladená.

Aktívne zložky: Voda, glycerín, Niacínamid, kolagén, kyselina hyaluronová, výťažky z hroznových jadierok, z harmančeka az Aloe Vera, vitamín E, elastín.

Návod na použitie:
Otvorte sáčok s maskou určenou pre hornú časť tváre v naznačenom mieste, vyberte masku z obalu, rozložte ju a priložte na čistú a osušenú tvár. Potom postupujte rovnakým spôsobom u masky určenej pre dolnú časť tváre. Nechajte obe masky pôsobiť 25 minút, potom odstráňte z tváre a už ďalej neoplachujte. Zostávajúce tekutinu v sacích vklepte do tváre a nechajte voľne vsiaknuť do pokožky.

Dátum expirácie a kód šarže - uvedené na obale

Súvisiaci tovar

  • Odpovedať 25.5.15 15:29 | Daniela
    Neuveriteľná maska s obrovským množstvom čistého kolagenu vnútri. použila som to ako sérum pod krém. Odporúčam, luxusná záležitosť.

Pridať komentár