Novinky emailom
Nevypĺňajte toto pole:

Facebook


 

Purederm Pleťová maska Regeneračné ampulky s kolagénom + 3D maska sa slimačím extraktom

 
Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie (5x)

Revolučné omladenie pokožky do 20 minút !!!!

Kód tovaru ADS 360
Výrobca Purederm
Kategória Pleťové masky
Dostupnosť Skladom do 14dní
 
Cena 3,50 €
 
   
 
 
 

Purederm Pleťová maska Regeneračné ampulky s kolagénom + 3D maska sa slimačím extraktom

Revolučná kozmetická novinka v buničitých maskách pre dokonalú regeneráciu pokožky !!!
Dvojfázová procedúra pre dokonalú regeneráciu pokožky:


1.Regeneračné ampulky pre omladenie pokožky obsahujúce adenozín a kolagén
2. 3D maska sa slimačím extraktom
Inovačná starostlivosť k regenerácii pokožky kombinuje prednosti ampuliek a pleťové masky pre dosiahnutie maximálneho účinku.
1. krok: aktívne zložky obsiahnuté v ampulke prenikajú hlboko do pokožky, kde obnoví a omladí pleťové bunky a pripraví pokožku pre lepší prienik a účinnosť aktívnych zložiek obsiahnutých v 3D pleťovej maske.
2. krok: aplikácia 3D masky, ktorá je vyrobená z trojrozmerného buničitého materiálu, ideálne priľne k tvári a umožní tak pokryť oblasti, ktoré bežná plochá maska pokryť nedokáže - okraje tváre a čeľuste. Obsahuje výťažok zo slimákov, ktorý má vynikajúce regeneračné vlastnosti pre pokožku.


Aktívne zložky: alantoin, kyselina glykolová, vitamíny A, E a C, elastín.


Slimačie sliz obsahuje alantoín, ktorý stimuluje bunky k ich regenerácii a má na pokožku zvláčňujúce, čistiace a liečebné účinky. Ďalej je bohatý na kyselinu glykolovú, ktorá má na pokožku výrazný vyhladzujúci efekt, napomáha k obnove pleťových buniek, pokožku hydratuje a celkovo zlepšuje jej štruktúru. Vďaka tejto kyseline sa tiež zlepšuje elasticita pokožky, dochádza k presvetleniu a vybielenie nežiaduce pigmentácie, napomáha liečiť akné, redukuje nadmernú tvorbu mazu v mazových žľazách, lieči pokožku slnkom spálenú a vyhladzuje jazvy. Tiež obsahuje kolagén, ktorého úbytok má za následok starnutie pokožky a rad vitamínov A, E, a C. V neposlednom rade je vo slimačím slizu obsiahnutý elastín, ktorý je dôležitý pre zachovanie pružnej a pevnej pokožky.Návod na použitie:
1. Očistite a osušte si tvár 2. Odtrhnite hornú časť masky pozdĺž stredovej vyznačenej línie a v stredu jej otvoríte. Vyžmýkajte obsah z obalu a rovnomerne rozotrite na tvár. 3. Otvorte zostávajúcu časť produktu a vyberte buničitú masku z obalu a priložte k tvári podľa návodu na obrázku v nasledujúcom poradí: brada, čelo, nos a ústa. Potom ju ručne vyhlaďte a odstráňte vzniknuté vzduchové bubliny. 4. Masku nechajte priloženú po dobu 15 - 20 minút, potom ju pozvoľna odstráňte z tváre. 5. Jemne vmasírujte zvyšnú esenciu z masky do pleti. Používajte 1x týždenne alebo podľa potreby.


Upozornenie: 1. nepoužívajte v prípade podráždenej pokožky po slnení alebo pri inom kožnom probléme (akné). 2. Prerušte postup v prípade akejkoľvek anomálne reakcie: sčervenanie pokožky, v prípade opuchu alebo pocitu pálenia počas aplikácie a poraďte sa so svojím kožným lekárom. 3. Vyvarujte sa kontaktu s očami. Pri nechcenom vniknutí esencia prepláchnite oči pod tečúcou vodou. 4. Neodporúča sa pre pokožku citlivú na obväzy a náplasti. 5. Neskladujte na miestach exponovaných slnečnému žiareniu alebo v blízkosti tepelných zdrojov alebo v chladničke. Chráňte pred deťmi. Po otvorení ihneď použite, zabránite tak nežiaducemu vyschnutia.

Súvisiaci tovar

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár