Novinky emailom
Nevypĺňajte toto pole:

Facebook


 

Bomb Cosmetics Balistik Ľadová kráľovna, 160 g

 
Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie (1031x)

Krémová vôňa a sviežosť sa snúbi v tomto šumivom balistiku.

Kód tovaru 4957
Výrobca Bomb cosmetics
Kategória Mydlá a peny do kúpeľa
Dostupnosť Skladom
 
Cena 2,99 €
 
   
 
 
 

Bomb cosmetics Balistik Ľadová kráľovna, 160 g

Luxusný krémový balistik s prírodnými esenciálnými olejmi.

  • Iba organické zloženie
  • Bez konzervačných prísad
  • Bez umelých aróm a farbív
  • 100% čistej esenciálne oleje

 

Návod na použitie:
Vhoďte balistik do vane s teplou vodou a sledujte ako sa rozpúšťa a uvoľňuje svoju príjemnú vôňu a esenciálne oleje. Šumivý balistik Bomb Cosmetics zmäkčuje vodu, ktorá tak bude šetrnejšia k vašej pokožke. Veľké prísady možno využiť na 3-4 kúpeľe, kedy do vody vždy hodíte len kúsok, ktorý chcete využiť. Zvyšok si uschovajte na nabudúce.

Šumivá kúpeľová guľa ponúka dokonalú starostlivosť a uvoľňuje celé telo. Prešumí pripravenú kúpeľ, tým ju prevzdušní a uvoľní do nej príjemnú arómu. Počas teplého kúpeľa sa rozťahujú póry v pokožke a látky liečivých rastlín prenikajú ľahšie do pokožky a organizmu. Dobrá funkcia pokožky má vplyv na krvný obeh a ten následne ovplyvňuje funkciu celého tela. Obsiahnutý olej zostáva na hladine a po vystúpení z kúpeľa priľne na pokožke. Po osušení a zotretí zvyšného oleja je pokožka jemná a vláčna. Kúpeľ by mal byť neoddeliteľnou súčasťou relaxácie. Teplá kúpeľ s kúpeľovou guľou prináša osvieženie a relaxáciu a zároveň zanecháva pleť jemnú, vláčnu a hebkú.

Odporúčame pred kúpeľom osprchovať sa  a následne použiť horúcu relaxačanú kúpeľ v dĺžke 20tich minút. Potom sa len ľahko zabaľte do bavlnenej osušky alebo plachty a relaxujte ešte 5 až 10 minút. Oleje v kúpeli nahradia telové mlieko, pokožka je rovnomerne prevoňaná a ošetrená. Prajeme príjemný zážitok!

Anglická firma zaoberajúca sa ručnou výrobou prírodnej kozmetiky za použitia tých najkvalitnejších ingrediencií, akými sú bambucké maslo, vzácne esenciálne oleje získané z lístkov kvetov jazmínu a ruží zbieraných za ranného svitania na rozľahlých kvetinových poliach Bulharska, popredného svetového vývozcu ružového oleja. Všetko je vyrábané ručne vyškoleným personálom v Anglicku.

Každý balistik je vyrábaný ručne bez konzervantov, obsahuje len prírodné zložky a esenciálne oleje. Šumivú guľu vhoďte do vody a užívajte si, ako sa postupne rozpúšťa a uvoľňuje oleje, ktoré pri dýchaní majú liečivé, relaxačné, povzbudzujúce účinky a príjemne vyživí vašu pokožku. Jeden balistik stačí na jednu kúpeľ, zjemňuje vodu. Až sa vynoríte (a určite sa Vám do toho nebude chcieť), bude vaša pokožka vláčna a voňavá a vy sa budete cítiť ako znovuzrodená ....

Obsah balenia: 160 g

Súvisiaci tovar

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár