Novinky emailom
Nevypĺňajte toto pole:

Facebook


 

Ashleigh & Burwood Katalytická lampa COPPER FLECKS s vonnou esenciou MOROCCAN SPICE

 
Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie (0x)

Darčekové balenie jedinečné katalytické lampy s blýskavými plátkami medi a vzrušujúce esencie marockého korenia vyčistí a prevonia vašu domácnosť a zároveň vo vás svojou vôňou horúceho marockého trhoviska prebudí orientálne chute a túžby.

Kód tovaru AB_PFL816
Výrobca Ashleigh & Burwood
Kategória KATALYTICKÉ LAMPY
Dostupnosť Skladom ( Dodanie do 7dni )
 
Cena 60 €
 
   
 
 
 

 Katalytická lampa COPPER FLECKS s vonnou esenciou MOROCCAN SPICE

Darčekové balenie jedinečné katalytické lampy s blýskavými plátkami medi a vzrušujúce esencie marockého korenia vyčistí a prevonia vašu domácnosť a zároveň vo vás svojou vôňou horúceho marockého trhoviska  prebudí orientálne chute a túžby.

Zmrazené v čase ... taký je názov kolekcie katalytických lámp od Ashleigh & Burwood, ktoré sú jedinečným štýlovým doplnkom, čo poteší vaše oko a pohladí dušu. Kolekcia FROZEN IN TIME ponúka výber prírodných, rastlinných a minerálnych látok, navždy zachovalých pomocou vzácnej a vysoko kvalifikovanej techniky. Každý kus tejto kolekcie je ručne odliaty, osadený jednotlivými materiálmi a zároveň ručne leštený, čo znamená 100% jedinečnosť a individualitu každého kúsku.

Moroccan SPICE - Vzrušujúca vôňa horúceho marockého trhovisko v kombinácii s bohatou vonnú zmesou lepkavého medu, muškátového kvetu a bergamotu vo vás prebudí orientálne chute. Základné drevité tóny santalového a orlieho dreva dodávajú vôni zemitú hĺbku.

Ako funguje katalytická lampa?

Tajomstvo katalytických lámp je založené na princípe katalytickej reakcie - horenia bez plameňa. Tento spôsob spaľovania je oveľa bezpečnejšie ako napríklad horenie vonnej sviečky. Katalytickú lampu môžete nechať bez dozoru a nemusíte sa obávať horiaceho obrusu.

Do 30 minút od začatia katalytického procesu dochádza v miestnosti k zničeniu akýchkoľvek nepríjemných pachov vrátane cigaretového dymu, nežiaducich pachov vzniknutých pri varení aj nemilých pachov z domácich maznáčikov

Na rozdiel od bežných osviežovačov vzduchu, ktoré zápach iba maskujú, katalytická lampa molekuly pachov ničí.


Ako používať katalytickú lampu?

 

  •  Novú lampu vyberte z obalu z lampy zložte ozdobnú korunku i spomaľovač - viečko.
  • Pomocou lievika, ktorý je obsahuje každé nové balenie katalytickej lampy, nalejte zakúpenú vonnú esenciu do lampy. POZOR vôňu nalejte maximálne do 2/3 lampy! - Tu platí pravidlo radšej menej ako viac.
  • Vráťte do lampy knôt s kamienkom a lampu uzavrite hasiacim viečkom.
  • Po cca 20 minútach, kedy vôňa cez knôt vystúpila až ku kamienku, vezmite zapaľovač a kamienok zapáľte.
  • Plameň nechajte horieť 3-5 minút a po tejto dobe ho sfúknite. Teraz je zahájený katalytický proces a lampa začína voňať.
  • Rozžeravený kamienok prekryte ozdobným vrchnákom.
  • Potom, čo je vôňa pre vás dostatočne intenzívna, zložte z lampy ozdobné viečko, kamienok prekryte hasiacim viečkom a následne ozdobným viečkom.

    Lampa už nie je v prevádzke a je pripravená na ďalšie použitie.

 

 

Ako správne použiť katalytickú lampu video : https://www.youtube.com/watch?v=MfdPvsQcfcg 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Súvisiaci tovar

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár