Novinky emailom
Nevypĺňajte toto pole:

Facebook


 

Skinlite Okysličujúca bublinková maska s výťažkami z marhule

 
Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie (3x)

Rozžiari a prečistí pokožku do hĺbky .

Kód tovaru SL270
Výrobca Skinlite
Kategória Bieliace masky
Dostupnosť Vypredané
 
Cena 1,50 €
 
   
 
 
 

V okamihu sa premení v jemnú penu a zásobí pokožku kyslíkom Čistí pokožku do hĺbky , odstráni z nej odumreté pleťové bunky a zlepší jej mikrocirkuláciu Okysličujúci pena preniká hlboko do pokožky , kde z nej odstráni všetky nečistoty , vrátane čiernych bodiek a odumretých buniek. Pokožku rozjasní a zlepší jej farebný tonus                                                                                                                                                                                                                                                                                   Aktívne zložky : výťažok z marhule , výťažok z papáje , výťažok zo zeleného čaju a bambusových výhonkov .
Návod na použitie : Otvorte sáčok a naneste jej obsah suchými prstami na dôkladne osušenú pokožku , vyhnite sa oblasti očí a pier . Nechajte voľne pôsobiť, potom urobte ľahkú masáž cca 1 minútu a umyte pokožku vlažnou vodou .
 Upozornenie : 1. Neaplikujte na podráždenú , aknóznu alebo slnkom spálenú pokožku . 2. Pri výskyte pocitu pálenia , sčervenanie alebo pri vzniku opuchu ukončite procedúru a poraďte sa s Vaším doktorom . 3. Pri nežiaducim vniknutí do očí prepláchnite oči vodou .  4. Iba na vonkajšie použitie . 5. Chráňte pred deťmi .

2x3,5ml

Súvisiaci tovar

  • Odpovedať 25.5.15 15:35 | Steffi
    Perfektná maska s nákupom som bola spokojná. odporúčam

Pridať komentár